Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez miattam történt?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miattam történt?!

Figyelt kérdés
Volt egy exem, aki elmesélte, hogy előttem összeverte egy barátnőjét, meg leszaggatta róla a ruháját részegen.. Egy másik exét meg megrugdosta.. Ekkor megijedtem, de azt mondta csak kihozták belőle az állatot... 16 éves kis naiv lány voltam... Nos, szakítottam vele(velem is agresszív volt, de nem bántott..) ennek már 2 éve, és fél éve összejött egy csajjal akit szintén durván bántalmazott kB 1 hónapja .. Ezt egy ismerősömtől tudtam meg nem olyan régen.. Felment bennem a pumpa, mert engem ez a pasi nagyon tönkretett és (soha életemben nem tettem ilyet, csak a csajt akartam megvédeni) és csináltam egy kamu insta profilt és oda írtam a közös képükhöz(exem oldalára) , hogy : "a lány is egy újabb áldozat, előre sajnálom, hogy egy ekkora agresszív barommal van együtt, mint te! " Ennek a kommentnek kb 5 napja, és ma láttam, hogy szakítottak.. Ez miattam történhetett? Jót akartam a lánynak, hirtelen felindulásból tettem, de mostmár bűntudatom van, hogy én szedtem szét őket... 18L
2021. júl. 28. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Idióta voltál, igen a te hibád, te szedted szét őket
Nem biztos hogy miattad szakított a csaj
Jól tetted
34 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat nem állhat stabil lábakon, ha egy insta komment szetszakitja őket.


Szerintem ez a komment csak olaj volt a tűzre.

2021. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 hirtelen dühből tettem, mert tudtam hogy én milyen szerelmes voltam és engem mennyire tönkretett... És utálom mikor egy nőt (vagy férfit) bántalmaznak.
2021. júl. 28. 20:22
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem azt hitte a csávó, hogy a csaj írta, vagy a csajnak valamilyen ismerőse.
2021. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod a bűntudatra. Jót akartál, jól tetted. Egyáltalán nem biztos, hogy miattad szakítottak, agresszív állattal más sem szívesen van együtt.
2021. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
és az ilyen még miért nincs börtönben ? magyar srácok között sok az agresszív nő verő..
2021. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánd. Szerintem nem tettél rosszat, sőt. Viszont nem hiszem, hogy emiatt szakítottak.
2021. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hazudtál nem kevertél.

Szerintem is tök rendben van.

A pasi meg keresési a következőt és sajnos meg is fogja találni

2021. júl. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Helyesen cselekedtél - bár a paprikaspray-t tartsd szárazon!
2021. júl. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha te is szedted szét őket, akkor is jól csináltad. A csajt legalább megszabadítottad egy baromtól.
2021. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!