Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy valaki vonzódik-e hozzám?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Esti egy mondatos bekèrdezős:

- kommunikáció: szóban / íràsban közli

- gesztusokkal, kedves , ahogy néz ilyesmik


Nem tudsz olvasni a màsikrol esetleg ?

2021. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ehhez nagyon buta vagyok sajnos.

Viszont van egy ismerősöm vagy nem is tudom, hogy hogyan nevezzem, aki az utóbbi időben elég furán viselkedik velem.

2021. júl. 28. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, tudom hogy vannak ilyen emberek 🙂


Ha kifejted megpróbálok segíteni

2021. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Viszont van egy ismerősöm vagy nem is tudom, hogy hogyan nevezzem, aki az utóbbi időben elég furán viselkedik velem."


Meg gondolom kapcsolatban is élsz..

2021. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmi köze a vonzódáshoz, fejtsd ki.
2021. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van egy Nő, akit tavaly ismertem meg a facebookon keresztül. Én írtam rá, ahol közölte, hogy van barátnője, de ettől függetlenül szóba elegyedtünk.

Idő közben nekem is lett párom, így elkezdtünk együtt eljárkálni négyesben.

Az én szemszögemből, ami maradandó az az, hogy mindig balhét szült, hogy velem beszélget, találkozunk négyesben (mi kettesben egyszer sem találkoztunk akkoriban).

Többnyire alig nézett rám, alug reagált, ha hozzászóltam, de ettől függetlenül kitartóan keresett, találkozni akart, együtt inni, kimozdulni.

Ha én elvágtam egy csatornát, ő keresett egy másikat.

Tehát az ismeretségünk miatta áll fenn a mai napig. :)


Úgy hozta az élet, hogy most egy helyen dolgozunk.

Mindig odaszólogatott az elején, hogy mit hallgatok, ne azt hallgassam, az nem jó.

Nem hagyott aludni út közben, löködte a székem.

Dobál munkaközben, játszik. (Mással nem igazán)

Most pedig 4 napja vele vagyok párban. 3napot hiányzott, de ma már jött a barátnője, mégis ma velem kérte magát párba, mert köztük vita van.

Azóta személyesen is komolyabb témákat is feszegetünk, jókat beszélgetünk. Ez az első egyébként, hogy ketten csinálunk bármit.


Plusz ott vannak mostanában azok az éjszakai lelkizős beszélgetések.

Azokat sem értem.

Soha azelőtt nem voltak ilyesmik, mostanság azok is vannak.


De ezek nekem nem lennének "jelek", sokkal inkább azért gondolkoztam el, mert van, aki szerint szikra van közöttünk, de én nem érzem. Csak nem értem, más miért láthatja így. Lehet én vagyok vak? Vagy más látja rosszul?

2021. júl. 29. 15:51
 7/8 A kérdező kommentje:

Kitölti a napjaimat.

Együtt utazunk, együtt dolgozunk, együtt utazunk haza, aztán ír lefekvésig.

2021. júl. 29. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, de van pàrja, most vagy èrdekli vagy nem


Neked meg el kell dönteni , hogy vagy belerondítassz a kapcsolatàba vagy nem


Ha mind 3 egy helyen dolgoztok szèp balhé lesz

2021. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!