Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyűlölő férfiak! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő férfiak! Miért utáljátok a nőket?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 12:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Na erre én is kíváncsi vagyok, hogy miért utálnak minket.
2021. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Nem utálnak ,csak többet csalódtak,és több figyelmet igényelnek egy helló szia hogy vagy megszólításnál. Ennyi. 35f
2021. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Általában 3 dolog vezethet ide:

-sikertelenség a nőknél, savanyú a szőlő effektus ("amit nem kaphatok meg, azt lefikázom")

-rossz családi/szülői minta

-volt valami konkrét rossz élmény egy adott nővel (pl. viharos válás, megcsalás), ebből azt hiszi, akkor "minden nő olyan"

2021. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
#2: több figyelmet? Kitől vagy kiktől?
2021. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

- mert nem kapjak meg oket

- mert sokkal egyszerubb mast okolni a sajat nyomorukert

- mert ugy altalanossagban imadnak gyulolkodni, es a nok a legkezenfekvobb celpont

2021. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudjatok, de aki ilyen mértékben általánosít az emberiség felét egy kalap alá véve, az sajnos felnőtt létére eléggé tájékozatlan/buta/ megrekedt.


7-8 évesen még OK, hogy fekete-fehér a világ és csak és kizárólag végletes kategóriák vannak, csoportokat, embereket, dolgokat vagy imádni vagy utálkozni lehet.


De felnőttként a csalódás sem adhat elegendő okot és magyarázatot, hogy valaki “nőgyűlölő” legyen: ez egyszerűen az ő szegénységi bizonyítványa, a gondolkodásának csökött jele.


Mindannyian éltünk már át szerelmi bánatot, csalódást, szakítást. Az én korosztályomban az elváltak talán többen is vannak, mint akik nem... mégsem válik értelmes ember ilyen szélsősègesen gyűlölködővé, gyerekesen dacolóvá felnőttségére.


Én tehàt az alacsony szellemi/érzelmi szintet és a konkrét csalódások feldolgozásának képtelenségét tartom ebben kulcsnak.

Szomorú. A legtöbb ilyen ember azt hiszem, inkább szaksegítségre, mentális megerősítésre szorulna, de nőként nekem igenis joggal esik rosszul, hogy ismeretlenül valaki elítél, lenéz, mert hiányosak a készségei a veszteségei feldolgozására.

2021. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
14%

Nem utálom a nőket, voltak barátnőim, csak elkepesztoen inkompetensnek érzem a nőket az életre. Nem találkoztam még olyan nővel akit nem tudtam volna besorolni az életképtelen kategóriába. Példa erre azok, akik ezt az írásom személy sertésnek veszik. Képtelenek logikusan gondolkodni, és látni azt hogy ez egy szubjektív tapasztalata a másik embernek, nem tudnak elvonatkoztatni a személyes világuktól és sértettségüktől.


Vannak nők akik úgy érzik hogy nem életképtelenek, több pénzt keresnek mint a férfiak, stb. És sorolnak valami felszínes semmit, és kiderül hogy lelkileg meg üresek. Nem nyitnak, nem megérteni akarnak, hanem bizonygatni hogy ők igenis erős nők, közben azt sem értik, mit jelent a nálam az erős, de mégis leállnak velem vitázni hogy meggyozzenek, közben 0 kérdést tesznek fel h megértsenek.


Másik, hogy a kapcsolataimban a legjobb nőket választottam, érett, értelmes, érzelmes, normális nőket. Mégis én voltam aki mindenben húzta őket felfelé, úgy éreztem mintha a lányaim lennének, olyan kis buták voltak. Na Pl. A nőknek erre felháborodás a reakciója, hogy mondhatok ilyet. Azonnal személyeskedés és hiszti, ahelyett hogy megkérnének, hogy magyarázzam el mit értek ezalatt, hogy hogyan éltem meg ezeket. Nem akarnak megérteni, nem akarják tudni mi van, csak érzelmileg ki akarnak törni. Emiatt egy zárt kis hisztis hercegnőnek érzem őket.


Szóval, egyedül érzem magam mellettük, mintha nem adnának semmit, nem tudnának olyan nyitottak, egyenesek és higgadtak, szeretetteljesek lenni, mint én vagyok, vagy pár barátom. A fiúk között meg ezt látom, hogy sokuk olyan nyitott, normális, hogy bár meleg lennék. Remélem, ha már ezt leírtam, itt egy fokkal vannak értelmesebb nők akik képesek nem kiakadni azonnal és bebizonyítani ezzel az igazamat, hanem elgondolodnak azon amit írtam. Nem igazat kell adni, nem tényként kell kezelni, hanem józan, normális emberként, hogy valaki ezt éli át, ez létezik a másik emberben, ez van.

2021. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

#7 láthatóan képtelen vagy az önreflexióra, pszichológussal beszéltél már? Érdemes lenne felkeresni egyet, mert a válaszodból kompletten diagnosztizálni lehetne 3-4 mentális problémát is.


De nyilván a nőKkel van baj, mind az összessel. Veled semmi gond :D

2021. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

7. válaszoló: intelligensnek tűnsz ezért egy gazdasági példával igyekszem egy kérdést eljuttatni hozzád (nőként! :D )


Ha sokszorosan rossz befektetési döntéseket hozol, pedig jó és képzett, szerencsés és megbízható bróker vagy (vagy voltál a múltban), akkor vajon a piac vagy az általad birtokolt eszközök az okai a folyamatos, tendenciát jelző sikertelenségednek vagy érdemes megvizsgálni a befektetési döntéseidet egy nagyobb időtávban is és keresni a mintát?


Köszönöm.

Egy életképtelen nő :)

(Bocs, de ha intelligens vagy, akkor ilyet leírni se nem elegáns, se nem szalonképtelen- ugye ebben valamennyire egyet tudsz érteni velem?)

2021. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
...nem szalonképes- ezt akartam írni, bocsánat :)
2021. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!