Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az jelenti hogy csak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az jelenti hogy csak ki akar használni és nem is tetszem neki? 18L

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Tinderen matcheltem egy fiúval, 25 éves, jól néz ki, tökre bejött. Ő írt rám, hogy nagyon szépnek talál, és hogy lehet bunkó kérdés de lenne-e kedvem egy-két éjszakás dologhoz, vagy mihez lenne kedvem. Mondtam, hogy elsősorban beszélgetnék aztán majd meglátjuk, de továbbra is szimpi, mit gondoltok?
2021. júl. 31. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor engedd el. Ha benne vagy a kalandokban és szexet akarsz te is, akkor nem kihasznál. Te tudod, mit akarsz, ezt neked kell eldönteni...
2021. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Megmondta. 1-2 patronra kellenél neki..
2021. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Mi a kérdés? Megmondta mit keres, ez nem kihasználás hisz nem hülyített be, hogy csak szerelmet keresne. Neked kell eldönteni, hogy bele akarsz e menni a kalandba, vagy sem.
2021. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Tetszel neki ezért megakar dugni, mi nem érthető ezen?
2021. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

18 >> eighteen >>teen >> teenager >> tinédzser >> Tini párkapcsolatok kategória


Mit lehet ezen nem érteni?

2021. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Tetszel neki de csak szexet akar. Mit nem lehet ezen érteni?
2021. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 ez egy nagyon jó kérdés.
2021. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Közölte az elején hogy egyejszakasat akar. Te menj bele, aztán majd meglátod. Csak utána ne haragudj rá, mert ő elmondta. A lényeg h tetszik a külseje, ilyenkor érdemes ignorálni azt, ha ki akarja használni a tested, mert kiélvezheted hogy egy jó pasinak tetszel. Csak készülj fel arra hogy elhagy.
2021. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8

Ha kölcsönösen mindketten úgy mennek bele a dologba, hogy ez csak szex semmi más, akkor miért használná ki a nő testét? Vagy akkor a nő is kihasználja a férfi testét?

Amikor én mentem bele egyéjszakás kapcsolatba(nő vagyok) pontosan tudtam mire válallkoztam és nem éreztem magam kihasználva.

2021. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szimpi lennél:P
2021. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!