Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » József Attila Két Hexameterjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

József Attila Két Hexameterjét alapulvéve, melyik hozzáállás a megfelelőbb itt a "gyakorin", és miért? Írhatok itt bármi ZÖLDSÉGET, hisz úgy is anonim az oldal, vagy az a jobb, hogy nyugodtan írhatom az IGAZAT, hiszen úgy is anonim az oldal?

Figyelt kérdés

KÉT HEXAMETER

Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!

Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis.

József Attila


2021. aug. 3. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a sajátodnak nevezhető értékrendedhez akkor is tartod magad, ha anonim oldalon írogatsz.

amikor azért csinálsz/nem csinálsz valamit, mert mások látják, az nem a saját értékrended. az egy színjáték.

2021. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Például egy szerepjátékban pont az az elvárás, hogy más legyek, mint aki valójában vagyok :)


De amúgy tökéletesen értem a gondolatodat, és jó a válaszod, tetszik :)

2021. aug. 3. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ártasz vele, írhatsz bármit.
2021. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Én önmagam vagyok - kiterítenek úgy is. :)))
2021. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem azt, aki egy névtelen fórumon hazudozik. Minek? Hiszen még egy kamu felhasználónév sem látszik, semmi az égvilágon. Néha azt is nehéz követni, melyik hozzászólás volt a tiéd, ha több, hasonló gondolkodású és hasznosságú felhasználó válaszol.

Én élőben sem igazán teszem, ezért sokan nem szeretnek, de ez meg nem érdekel engem. :-)

2021. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!