Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női főnökömmel flörtöltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női főnökömmel flörtöltem hónapokig, de nem mutatott érdeklődést, aztán kapcsolatom lett, azóta kerül. Valamit elronthattam? 26F (hosszú)

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt ismerkedni kezdtem a női felettesemmel, mindig én voltam az, aki érdeklődést mutatott és kezdeményezett irányába, de ő felém semmit sem. Szerettem volna tőle akár kapcsolatot is, mert megtetszett, de nem nagyon éreztem azt, h kölcsönös lenne a vonzalom közöttünk.

Volt egy beszélgetésünk a háza előtt március közepén, h nem akar kapcsolatot, de engem szívesen megismerne. Úgy éreztem, h érdemes folytatni vele a flörtölést, ismerkedést, de hónapokon keresztül kizárólag én voltam az kettőnk közül, aki kereste a másikat, én hívtam, én írtam rá, én hívtam el, de ő magától soha semmit.

Nagyon sokszor egyszavas válaszokkal elintézett olyan kérdésekre, amikből hosszú beszélgetést lehetett volna csinálni.

Én úgy éreztem, h nem érdemes ezt tovább erőltetni, mert nem érdeklem őt.

Aztán megismerkedtem egy korombeli lánnyal júniusban, akivel a lehető legjobban alakult az ismerkedésünk és már két hete együtt vagyok vele, a kedvesemmel.

Ezt megtudta a cégnél a női főnököm múlt héten szerdán. Azt gondoltam először, h biztos rossz napja van, vagy valami családi problémája, próbáltam érdeklődni, de folyton annyival elrendezte a beszélgetésünket, h nincs semmi baja, minden rendben van. Meg már nem keresi a társaságomat, kerül, egyszavas válaszokat intéz felém. Meg bejött hozzám az irodába, keresett valami papírt, de egy árva szót nem szólt hozzám, pedig amikor be szokott jönni, mindig szívjuk egymás vérét beszólásokkal, poénokkal, viccekkel. De most pár napja semmi.

Haragszik rám valamiért? Valami rosszat tettem?

Én anno azt mondtam neki, hogy szívesen megismerném őt, mert értelmes nőnek tartom, csinosnak, vonzónak, viszont elutasított, h nem akar kapcsolatot velem, de meg szeretne ismerni. Hetekig beszélgettünk utána, mindig én hívtam fel, mindig én írtam rá, de mindig röviden letudta közöttünk a beszélgetést.

Belefáradtam abba, h kettőnkért csak én teszek, de most meg így viselkedik velem. De akkor miért viselkedik velem így, mint még előtte soha?



2021. aug. 3. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak nem akar flörtölni egy kapcsolatban lévő férfivel. Ez nem jutott eszedbe?
2021. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy éreztem, h nem érdemes ezt tovább erőltetni, mert nem érdeklem őt."


Ezt ugy megirhattad volna neki.

Me hari ugy erzem nem erdekellek en leptem.

2021. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Mit foglalkozol ilyen fogyatékossal?

Ha ennyire egyoldalú a kommunikáció, le kell szarni.

2021. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A nők egy része olyan, hogy imponál nekik, ha egy hapsi csapja a szelet, de ennek ellenére sosem jönnének össze vele. Viszont az már zavarja őket, ha a hódolót egy másik nő elhódítja. Ez független attól, hogy amúgy a felettesed a melóhelyen.

Tipikus "nekem nem kell, de azért másé se legyen" mentalitás.

Még egyetemistaként én is jártam úgy, hogy XY-t elhívtam randira, de ő lepattintott. Pár hónap múlva YZ-t hívtam el, aki 2 találkozó után offolt. Évekkel később megtudtam, hogy a két csaj barátnő volt (akkor ezt nem tudtam) és XY úgy összeveszett YZ-vel amiatt, hogy találkozott velem, hogy azóta sem beszélnek... Azóta tudom, hogy férfi ésszel nem lehet a női "logikát" érteni.

33F

2021. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!