Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők rengeteget harcoltak-har...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők rengeteget harcoltak-harcolnak az egyenjoguságért. Miért van az, hogy most, amikor korlátlan lehetőségek állnak előttük, néhányan az egyéni karrier helyett választanak inkább egy gazdag pasit, és annak az oldalán bazsalyognak, mint feleség?

Figyelt kérdés

#nagy korkülönbség #Karrier feladás
2021. aug. 3. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
96%
Az egyenjogúság nem azt jelenti, hogy xy dolgot KELL csinálnia. Hanem hogy megteheti, HA akarja. Ebben benne van az is, hogy lehet kitartott, háziasszony, trófea feleség, HA az akar lenni (és van, aki vevő erre a másik oldalról).
2021. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
12%

10 pontos kérdés:):

Mert ez az egyenjogúság dolog pont, hogy erre terjed csak ki, kiképezik őket "kopasztó művészekké".

2021. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
89%

És ez neked fáj mert nincs pénzed bazsalygó feleségre? 🙂


Egyébként 1-es véleményét osztom.

2021. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
94%

Na ja, ezekből a csajokból olyan sok van, hogy még távolról sem ismerek egyet sem.


Tudod milyen nőt ismerek viszont? Aki vezeti a háztartást az ügyeletes parazitája mellett.

Az igazi kérdés az, hogy miért vállalják a mai nők a férfiakra eső munkát is, mikora magyar háztartásokban mindkét fél pénzkereső?

2021. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
84%
Az miért van, hogy egy átlag, normális férfi bármikor talál magának párt, te és néhány itteni szerencsétlen társad viszont nem? Hol csúszott el a dolog?
2021. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:

Nekem legfeljebb bazsalygó férjem lehetne...😀

Nekem az "fáj" amikor szép okos nők, akik ráadásul nem is csórók, ostoba dagadt hájpacnik oldalán "virítanak".Ilyenkor úgy érzem, alul értékelték magukat, ennél ők többet érnek.

2021. aug. 3. 23:28
 7/70 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, szegény ronda, elhízott pasiknak is tömegesen van párjuk. Az nem zavar? Akkor gazdagnak miért nem lehetne? Ha már pénze is van a rondaság mellé, akkor rögtön alulértékeli magát a társa?
2021. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
86%
Kapaszkodj meg erősen kérdező,a férfiak közt is több az olyan,akinek csak munkája van,karrierje meg nincs. És akkor mi van? Nem mindenkit érdekelnek ugyanazok a dolgok.
2021. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:

Fura, de én ezt nem provokációnak szántam. Tényleg kiakaszt, ha úgy érzem, valaki - akinek van választása - ennyire leadja.

Egyébként, mielőtt egyéb gyanuba kerülnék, nem vagyok csalódott, magányos stb. Igaz, a férjem 37 együtt tõltött év után meghalt, de minden seb begyógyul egyszer, ha valaki nyitott, találhat új társat.😀

2021. aug. 4. 00:09
 10/70 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelmű, hogy férfi vagy. A nők tisztában vannak azzal, hogy most sincs teljes egyenjogúság, mivel a saját bőrükön tapasztalják. Senkit nem fogsz tudni hülyének nézni barátom.
2021. aug. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!