Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha valaki gyakran rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha valaki gyakran rossz kedvű mennyit segít rajta egy társ általában? Radikális változás lehetséges?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 09:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Először magadat hozd helyre, ne mástól várd hogy majd jobb kedvre derít.
2021. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, mitől rosszkedvű. Ha a társ hiányától, akkor segíthet. De sem az alaptermészetedet, sem az alaphangulatodat nem változtatja meg egy társ. Pláne nem radikálisan.
2021. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Én nehezen viseltem x év után a magányt és gyakran voltam ettől rosszkedvű. Találtam társat és megoldódott.
2021. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak a magánytól rossz a kedvem. Próbáltam selfhelp dolgokat, de nem jött be. Túlságosan társaslények vagyunk ahhoz, hogy a saját magunkon levő segítség megoldás lenne, hát nem az megtapasztaltam. Emiatt károsnak tartom ezt a túlindividuált gondolkodást.
2021. aug. 4. 09:42
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha találsz társat, megoldja.
2021. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha találsz olyan társat akivel boldog vagy minden problémát könnyebben áthidalhatsz.Eleve kiegyensúlyozottabb, boldogabb vagy,van kivel kikapcsolódnod, programokat szervezni, átbeszélni a nehézségeket is, esetleg véleményez, tanáccsal lát el.


Minden helyzetet könnyebben lehet viselni ha boldog párkapcsolatban él valaki.

2021. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Most egy olyan férfivel ismerkedem, aki elmondása szerint nem érzi túl jól magát mert hiányzik egy társ. Ebben semmi rosszat nem látok, én is így érzek :)
2021. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
#4 Nem értek veled egyet, önmagadon dolgozni egyedül lehet a leghatékonyabban. Az individuális gondolkodás mitől lenne káros? Neked nem megy, másnak igen. Az, hogy önmagadat szedd rendbe, nem azt jelenti hogy tilos a hiányát érezni néha egy párkapcsolatnak. De ha ez hosszadalmasan elrontja a hangulatodat, akkor bizony társfüggő vagy kicsit. De nincs ezzel baj, keress magadnak valakit. Én képtelen lennék párkapcsolatban élni csak azért, hogy ne legyek egyedül. Persze, hogy vágyom a szerelemre és egy jól működő párkapcsolatra, de nem adom fel a becses magányomat csak azért, hogy legyen valaki, bárki....Nem egy kapcsolattól várom, hogy megoldja a problémáimat.
2021. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
8-as: aki történetesen évek óta magányos, az nem hiszem, hogy társfüggőség okán szomorú emiatt. Ha csak azért lenne valakije, hogy legyen, akkor társfüggő lenne. Ő épp a kapcsolat hiányától szomorú - tehát nincs senkije, mert olyan nem akadt, aki megfelelne. Ő nem a bárkit várja.
2021. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a nyolcas és pontosan ebben a helyzetben vagyok. Néha szomorú vagyok miatta, igen. De nem rohannék bele egy kapcsolatba, hogy oldjam a magányomat, sőt. Azt hiszem, én ugyan egyedül élek évek óta, de nem vagyok magányos. Túl jól érzem magam a saját társaságomban ahhoz, hogy ezen jó ok nélkül változtassak. A házasságomban megtapasztaltam azt, mit jelent a társas magány. Soha többet. Ha nem jön olyan, akivel minden passzol, nem kell senki. Hiányzik néha a szerelem, a szex, a romantika....de nem leszek depressziós ennek hiányától.
2021. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!