Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz helyzetbe kerülte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz helyzetbe kerültem, ilyenkor mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Először is sajnos bele kerültem egy se veled se nélküled kapcsolatba. Ami már viszonylag régóta így megy. Mindig megy a vita aztán pedig mindig vissza találunk egymáshoz. De picit azt érzem a másik félen, hogy kényszerből teszi ezt. Nem azért mert őszintén vissza akar jönni. Csak, hogyha nincs más akkor jobb híján jó vagyok neki én is. Sajnos én szeretek jobban ebben a kapcsolatban, de egyre többet viselkedik velem úgy, hogy már nem vagyok az érzelmeimben én sem olyan biztos. Mindeközben észrevettem, hogy két srác elkezdett “érdeklődni” irántam.

A két fiú közül most az egyiket A- val jelölöm a másikat B- vel, mert neveket nem akarok írni.

Tehát az A fiúval egy helyen tanulok, de egy évvel idősebb és igazából még sosem találkozunk. A covid miatt tavaly csak pár hetet volt oktatás és akkor is ez a maszkozás, illetve akkor még nem is nagyon “kerestem” a srácot. Már régóta követjük egymást instagramon és eddig ott történtek dolgok. Amik igazából nem olyan nagy dolgok, de nem is bánom és amúgy sem mennék bele így semmi komolyabba miközben van kapcsolatom még akkor is ha ilyen se veled se nélküled szinten vagyunk. Tehát ez az A fiú úgy hívta fel magára a figyelmet, hogy meg talán tavaly egyszer reagált a történetemre es akkor beszéltünk pár szót. Addig úgymond nem is tudtam szinte, hogy követ. Utána megint csendesedtek a dolgok, majd azt vettem észre hogy mindig az elsők között nézi meg az Instagram storym. Illetve sokszor reagál valamit rájuk, ha kirakok dolgokat. A múltkor nem volt otthon, mert ő is posztolta hogy a haverjaival van és amikor én kiraktam egy képet akkor is elsőnek megnézte. Aztán elkezdtem vele álmodni. Elsőnek a semmiből jött az álom, a többi pedig sejtem, hogy azért volt, mert utána azon gondolkoztam, hogy miért álmodok vele. Így nyilván újra és szinte folyamatosan vele álmodok. Ahol mindig az a story, hogy elkezdünk ismerkedni egymással. De őszintén szólva ez a srác egyre inkább kezd bejönni nekem ahogy telik az idő és szívesen meg is ismerném akár.

Aztán ott van a B fiú, akivel ugyanazt sportoljuk és kb 2 éve egy versenyen láttam és követtem be. Másfél évig vissza sem követett. De nem is foglalkoztam már ezzel a dologgal egyáltalán. 2 év rengeteg idő. Egyszer csak pár hónapja ahogy pörgettem a storykat megnéztem az övét. Előtte nem nagyon instázott egyébként, mert én elég sokat használom es sosem találkoztam előtte storyjával. Ő biztos látott engem, hogy megnéztem és még aznap jött az értesítés, hogy követni szeretne. Akkor nem engedélyeztem, mert nem tudtam az instával foglalkozni. Aztán elfelejtettem. Eltelt vagy egy hónap és újra jelzi az insta, hogy követni szeretne. Akkor már engedélyeztem neki. Ez a fiú is nézegette a storym ha volt kint stb. Majd egyszer csak a semmiből( úgy hogy még storym sem volt kint) reagált egy régi összefoglaló történetemre. Azután kezdtünk el streakelni. Amiket azonnal megnyit, reagál rájuk, újra játssza őket, azóta instán is rögtön megnézi a storykat. Ez a fiú egyébként egy olyan srác akiért szerintem oda vannak a lányok. Meglepő is, hogy ennyire elkezdett velem foglalkozni. Viszont hiába is nekem annyira nem jön be mint az A fiú. Meg tényleg tudom, hogy rengeteg lány lehet oda érte így én ennek semmi esélyét nem látom. Mondjuk ez amit az utóbbi időben csinált, én ebből arra következtetek, hogy bejövök neki.

Viszont mivel én még párkapcsolatban vagyok sosem mentem bele egy ilyen reagálásába sem. Barátnőm szerint ezt a B fiút nem szabadna elengedni, mert lehet sosem lesz ilyen lehetőségem. Illetve szerinte az ilyen srácok nem fognak sokáig futni utánam. És ebben talán igaza lehet.

Az viszont biztos, hogy egyre kevésbé vagyok biztos a jelenlegi párkapcsolatomban. Eddig biztos voltam benne, hogy én vagyok aki jobban szeret és még most is így gondolom. De szerintem itt mindenki rájött már hogy a jelenlegi kapcsolatom egyáltalán nem tökéletes. Viszont tudom hogy ebben én is hibás vagyok és nem szeretnék egy újabb kapcsolatba ugrani rögtön. Szeretném magam helyrehozni előtte. Viszont valahogy belül mégis kötődöm a jelenlegi páromhoz, mert régen olyan jók voltunk. És nehéz az engedés. Viszont azt semmiféleképpen nem akarom, hogy közben mással kavarjak( ő mondjuk megtette nem egyszer) vagy rögtön új kapcsolatba ugorjak ( mivel az is inkább az ő biznisze).

Fel vagyok készülve a hülye kommentekre is, viszont tényleg segítségért jöttem. Mi lenne ilyenkor a jó megoldás? Sosem voltam még ilyen szar és nehéz helyzetben. Mivel szeretem a párom, de nem működik a kapcsolat rendesen és mivel más fiúk is felkeltik a figyelmem így már talán én sem akarom ezt annyira. És lehet ha most nem később nem lesz lehetőségem ezeknél a fiúknál.

22/l



2021. aug. 4. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
OMG
2021. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Ezt soroljuk már át tinibe pls.
2021. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért ide írtam, mert nem akarom, hogy tizenévesek válaszoljanak rá.
2021. aug. 4. 10:19
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Édes istenem....
2021. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az instán reagálgatás egymás sztorijára... És te ebből azt gondolod, hogy 2 pasi is hajt rád. Lol. 3 szék közül fogsz valószínűleg a földre esni. Hogy segítsek is: a jelenlegi kapcsolatodnak mindenképp vess véget.
2021. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy hajtanak rám, viszont engem pl ha valaki egyáltalán nem érdekel akkor nem foglalkozok ilyen téren sem vele.
2021. aug. 4. 10:24
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De a fiúk nem ilyenek. Unatkoznak és ezt csinálják. Jobb, ha ezt az eszedbe vésed. Semmit nem jelent nekik 1-1 reakció
2021. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szakits a jelenlegi pároddal, mert sok jövőtök nincs együtt, ha egy insta követés lázba tud hozni.


Azt nem értem, hogy a B fiú miért olyan nagy lehetőség?


Amúgy az, hogy egyből csekkoljak az instastorydat csak annyit jelent, hogy sokat instaznak.


A ket srac hany lányt követ? Szerinted mindet azért mert mindet fel akarják szedni?


Ha akarnának tőled valamit, elhívnanak randira..

2021. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 Pedig ez a témakör az ő szintjükön mozog.
2021. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy a tinikori exem 9 éve nézeget és reagálgat a sztorimra, pedig évekig nem is vettem észre, hogy követ. Majd visszakovettem, aztán egyből rámírt. Még talit is akart, de nyilván csak unatkozott, mert persze hülye indokkal kihátrált. :D szóval hidd el, hogy ez nekik semmi, pusztán unalmas perceikben időtöltés. Majd pár év múlva te is csak nevetni fogsz ezeken. :D
2021. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!