Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, voltatok zaklatás áldozat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, voltatok zaklatás áldozatai akár csak az interneten is? Hogyan léptetek fel ellene?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mit kell érteni a zaklatás alatt?
2021. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Rendőrséghez fordultam.
2021. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Megkértem apát, hogy állítsa le a csávót. Ha neki nem sikerül, akkor mentünk volna a rendőrségre.
2021. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szerencsére" eddig én inkább ilyen alkalmi, "akkor és most" típusú zaklatásokat szenvedtem el, hosszabb távút nem... így nekem az online zaklatás kimaradt az életemből. Inkább ez a "beszökött vhogy a lépcsőházba, amikor egy óvatlan lakó nyitva hagyta az ajtót, és többedszeri határozott "nem"-re sem akart leállni a fenekem taperolásával" meg a "nekem dobott az autóból egy aludobozos piát, mert nem fordultam meg a cuppogásra" jellegű sztorijaim vannak.


Egy olyan ismerősöm van, akit szakítás után zaklatott a pasija jó sokáig (pénzes fazon volt, a csaj egy tipikus csinibaba, azt hitte a srác, hogy azzal kvázi megvásárolta háziállatnak a csajt, hogy fizetett neki ezt-azt-amazt, befolyásolni akarta az öltözködését, baráti társaságát... ezt megy idő után a lány megelégelte)... a csaj szerencséjére jómódú, befolyásos apja van, ő mozgósított pár ismerőst, azután elhallgatott a pasas.

2021. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Igen, 12-15 éves korom között az osztályfőnököm szóban, az egész osztályommal együtt. Mivel a tanórákon részt kellett vennem, nem nagyon volt választásom. A szüleimnek beszéltem róla, őket nem zavarta, egyik ismerősömnek is elmondtam (nálam 10 évvel idősebb, fiatalabb tanár volt), ő megpróbált finoman hatni rá, utána 5 percen keresztül szidott a tanárom a fél osztály előtt. Később rendőrségi ügy lett belőle, ott elmondtam mindent.
2021. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!