Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan mémek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan mémek, hogyha a feleség elválik, akkor a csávónak inge-gatyája rámegy, amikor egy gyerekre gyerektartást is csak maximum 40-50 ezret kap?

Figyelt kérdés
Vannak olyan mémek, meg idézetek, hogy "A feleség váláskor olyan, mint a vihar, mert visz házat, kocsit, mindent". Itt ezen az oldalon is csupa olyat lehet olvasni, hogy a nő lemondott arról, hogy gyermeke édesapját gyerektartás fizetésére kötelezze annak érdekeben, hogy fizesse a hitelt a csávó, amit a házukra vettek fel. Most ezzel annyit ért el, hogy se gyerektartást, se semmit nem fizet a csávó, és nem fizeti a hitelt, azt is a nőnek kell.

2021. aug. 6. 19:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%

Torveny hogy lakhatasi segitség ellenében nem kell gyt t fizetni. Vagy ez vagy az.


Ha biroi ítélet van rola akkor ha nem fizeti is, de behajthato. Ha nem lehet behajtani, simán majd leüli a börtönben.


A mémeket en se ertem.

Manapság a nőknek megy rá mindene a gyerekre. Hülye aki szülni mer egy ffinak.

2021. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, én eddig csak olyat láttam a környezetemben, ahol a nő kulloghatott el két gyerekkel másfél szobás albérletbe, míg a férj a közösen építtetett többszobás házban lógatta utána a heréjét!


Ennyit ér az általánosításod.

2021. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
Mert a férfiaknak az az időszak hiányzik, amikor egy fillér nélkül ott lehetett még hagyni a nőt. Nagyon sajnálják magukat ezért a gyereknevelés költségeihez képest jelentéktelen összegért.
2021. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%

Ilyenrol en is tudok.

Hogy a Közösen epitett hatalmas házbol a nő ment el 2 gyerekkel.

2021. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért van 1 gyermekem, hogy ha bármi történik az apjával, őt biztosan fel tudom nevelni abban a módban, ahogy most él.


Kettőt már nem tudnék, sosem fogok annyi pénzt keresni.

2021. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi a közösen vett házat feleztük, 18 év házasság után. Kiskorú gyermekem velem maradt, hitelt kellett felvegyek, hogy vegyek egy kis lakást. Ő a közös szülői felügyeleti jogáról önként lemondott, fél évben egyszer viszi el a gyereket. Gyerektartást nem fizeti rendesen, a 40 ezret, amit a bíróság megállapított a 600 ezres fizetésből. Semmi rendkívüli költségbe nem vállal részt. Pedig minden hónapban van valami, pl tönkre megy a gyerek számítógépe, javítás 60 ezer, egyedül kell megoldanom a 250 ezres fizetésemből. És sok anyukához képest még szerencs~m van, hogy nem albérletbe kell lakjunk.
2021. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább Amerikában működhet így, itt Magyarországon biztosan nem.
2021. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
Én is elköltöztem a házból, amire a 15 év alatt jócskán költöttem mivel a dupláját kerestem mint a férjem, csak hát az ő öröksége volt. A GYT 2 gyerekre összesen 40 000(papíron nem dolgozik), de azt is 6 hetente fizeti kb, évente olyan 120000et elsumákol így belőle. Én is csak röhögök mikor ilyen gyt-ből dőzsölő nőkről olvasok itt, hogy abból jár anyuka körmöshöz meg a többi... persze, a gyerek meg fényt eszik és nem fogyaszt vizet, áramot, semmit... és akkor még szakkörről, suli kezdésről, táborról meg ilyen"luxusról" nem is volt szó... de azért a havi 20-30-40ezerért szülnek a nők, miközben a valóságban a dupláját költik a gyerekre... persze...
2021. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
8%

Oké, tudjuk... Mindig a férfiaké a könnyű élet, a nők meg csak szenvednek.


Gyk. Sponsored by shí pont hu, négy40négy pont hu, telexponthu. A színvonal tökéletes, az eszme is, az egyoldalúság is, az összezárás is.


Objektivitás kizárva, a többség pontosan ugyanolyan cipőben jár, így egymást támogatva biztosított az igazságérzet.


Kár hogy ez az oldal is átment ugyanolyan szélsőségbe, mint ma már szinte bármelyik gondolkodást formáló platform.

2021. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
89%

#9-es:


És ezt pont egy olyan kérdés alatt írod le, ami a nőket provokálja, a válaszolók pedig ellenpéldákat hoznak? Hol vagy, amikor az incelek olyanokat f#snak az oldalra, hogy a nőknek el kellene venni az emberi jogait és 18/20 év felett ki kéne végezni őket, mert addig “használhatóak”?

2021. aug. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!