Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem unokatestvére barátjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem unokatestvére barátjának lehet, hogy bejövök?

Figyelt kérdés

Néhány éve együtt vannak már a lánnyal, de mindig amikor találkozunk családi összejövetelen,a férjemnek köszönt, engem szinte mindig ignorált, nagyon ritkán oda bökött egy köszönést,pedig semmit nem csináltam, igazából egy szót sem váltottunk még. Egy nagy bunkó paraszt magyarán. A férjemmel már beszélgetett többször is.Eleg nagy a bővebb családi kör a férjem részéről, és évente néhány alkalom van csak hogy össze kell ülni szerencsés.

A múltkori családi összejövetelen(esküvő) kb egész nap bámult, nagyon kínos volt.

én 30 vagyok, a srác kb 25 lehet


2021. aug. 7. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
25%
házas nőnek ez a legfontosabb , hogy be jön e egy rokonnak .. hát szép.
2021. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!