Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan hogy menny még a babaágyba te még kicsi vagy ehez térj vissza 4 év múlva erre a kérdésre?

Figyelt kérdés
Szóval..Pl.kiír egy 12-13 éves lány/fiú egy olyan kérdést mint Például. szerintetek mit csináljak járjak vele? és akkor lehurrogják őket h ilyen kicsin minek kell még ilyet csinálni hülyeség.meg mit tom én..és az a 12 13 éves gyerek nem azért írta ki a kérdést hogy ki oktassátok őket! VaNNAK OYLAN 12 13 Évesek akik cska azért járnak vkivel mert a többi is járt már vkivel.. de vannak olyanok akik mert szeretik őket!
2010. aug. 29. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert sokan gondoljuk úgy, hogy kicsik még ehhez, ki a saját hibáján tanulva, ki neveltetés vagy memóriazavar okán. Én az öregekkel ellentétben emlékszek, hogy 8-10 évesen, sőt oviban is volt pasink, csajunk, de ez nem jelenti, hogy dugtunk. Ma meg mindenki erre gondol.
2010. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az utóbbi lehetőség 12-13 éves korban még csak közeli barátságnak hívják...
2010. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azoknak mondják hogy menjenek babázni, akik 13 évesen már szexelni akarnak. És igazuk is van.
2010. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... de én 13 vagyok és kiírtam egy iylen kérdést : Mmost mit csináljak? ( Fiatal vagyok még tudom.13 éves) ( OLYANRÓL SZÓL H VAN EGY FIU AKI TETSZIK EMG MINDEN STB STB..)és akkor máris az első nemtom én hány vegyél cumis üveget stb.. én egyátalán semmi rosszat nem írtam... nem volt még 1 pasim sem... sem futó kaland semmmi mert tudom h sok 13 éves már csinált sok hülyeséget de én más vagyok és máris leírják h babaágyban még a helyed stb... nem lehetne azt h normálisan válaszolni a kérdésre?
2010. aug. 29. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak rá akarnak téged ébreszteni, h 13 évesen nem kellene ennyire pasizni. Na jó, én csak 17 vagyok, emlékszem mikor általános suliban, meg 13 évesen is dúltak a hormonok bennünk,s egyik fiú osztálytársammal tök jóba is voltunk, később közelebb is kerültünk egymáshoz, ő persze csak azt akarta, de örülök, h volt annyi eszem, h nem csináltam. Ez a baj, h sok mostani 13 évesnek (najó ez lehet bármennyi éves is) nincs ennyi esze, h tudja mit nem kellene csinálni. Egyébként én még azóta sem voltam úgy pasival.
2010. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én elhiszem h ráakarnak de nekem ő lenne az első és nem akarok vele lefeküdni..nem ilyen vagyok csk úgy érzem h nekem ő az akit teremtettek (lehet hülyén hangzik h csak 13 éves de akkoris) látod te is 13 évesen voltál szerelmes é sztem a többi se 16 évesen mondt azt h wáow ez de jófej kedves és nem is cigizik drogozni se drogozik..Számomra Tökéletes... (Vannak persze olyanok akik 16 évesen mondták először nincs is semmibaj vele. de a gyakorikérdések azért van h válaszokat adjunk nem arra h kioktassunk vkit!!)
2010. aug. 29. 13:51
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet hülyén hangzik hogy 13 évesen mondom ezt!* Bocsi férre írtam xD
2010. aug. 29. 13:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem túl kedves, hogy ezt írják, de attól még igazuk van! Én kiborulok attól, hogy a 13-16 évesek a sex-szel vannak elfoglalva, amikor a 90%-a nem bír leírni 3 szót helyesírási hiba nélkül!

A sex a felnőttek játéka! És kapcsolatot sem 13 évesen kell kezdeni! Tényleg nem! Akármit is hisznek magukról a mai tinik! Tanulnának inkább! Néha összefutok középiskolásokkal, és azt érzem, hogy az IQ-juk, műveltségük a béka segge alatt van, viselkedni és beszélni egyáltalán nem tudnak, de hatalmas arccal ecsetelik egymásnak, hogy kit tapiztak/fektettek le! Undorító!

Mindenki csinálja azt, ami a korának megfelel! A 13-16 évesek TANULJANAK, barátkozzanak! Nagyon ráérnek még a kapcsolatokra, és a sexre!

2010. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom... de a nyári szünet s arra van h szórakozzunk és nagyon közel kerültem hozzá és mint már mondtam a kérdések azért van h válaszoljunk rá nem arra h kioktassanak... tudom h igazuk van de itt ne kioktassanak mert nem erre vagyok kíváncsi anyukám azt megtudja csinálni szokta is mondani elég az ...
2010. aug. 30. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!