Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák szerelem lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem lehetett volna, vagy lesz is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban írtam írtam itt nektek, de azóta más néven futok, így kénytelen vagyok újra megírni a sztorit, mivel nem tudom kiemelni jelszó hiányában. És azóta vannak fejlemények. Érdekelne a véleményetek.


A történetem:

Gimnazista koromban beleszerettem 1 tanáromba, legyen X. Nem gondoltam, hogy valaha is viszonozná. Mivel érett gondolkodású vagyok, egy másik tanárom (legyen B)jelezte felém, kedves vagyok a szívének, gondoltam legyen, talán egy érett párom lesz.

Később jött egy kis bibi. Eljött az érettségi ideje. Kedves X valahogy más lett velem, sms-t írt, próbált beszélgetni, sőtt fel is hívott egyszer, hogy milyen lett az írásbelim? Amúgy tök mindegy, ő javította volna, de azért felhívott. :) Aztán leérettségiztem, később több sms-t kaptam stb. Nme volt benne soha semmi olyan, hogy szeret stb. Csak kérdezte hova vettek fel, stb stb. Aztán messze költöztem, akkor egy évig nem keresett. Később haza tértem. Egyszer elkapott msn-en, rámírta. Ki volt bukva, meghalt az egyik családtagja. Akkor elkezdte kérdezgetni, van-e komoly kapcsolatom stb. Mondta, hogy Ő magányos, se barátai se barátnője, családot szeretne.

Ekkor még megvolt a párom, amit el is mondtam neki, hogy bizony a kollegája. Innentől minden megváltozott, nem kedvelt.


Szakítani akartam miatta a párommal (ezt ő nem tudta), így azt mondta nme akar beszélni velem, mert úgy érzi közeledni próbálok stb. Többször kerestem, nem akartam elengedni, próbáltam elmagyarázni a helyzetet, de azt értem el vele, hogy dúrva lett velem, írta hogy soha többé ne keressem, köztünk nem lehet semmi stb.

Teltek a hónapok...stb. Kb már 6 hónapja nem is hallottam róla e-mailben sem. Erre pár napja hív egy nő. Állást ajánlva rá hívatkozott. Azt mondta X adta meg a számom neki. Nem értettem az egészet, hiszen rég nem vagyunk jóban, mérges rám. Így írtam neki egy sms-t. Nem válaszolt. Másnap csörgött a mobilom, ő hívott. (meglepett, hiszen hónapok óta nem válaszolt se e-mailre, se sms-re)dadogott össze-vissza, ami nem jellemző rá, hogy ő nem adta meg. Ne menjek el, mert ez baromság. Direkt nem húztam a csevelyt, gyorsan letettem, ekkor írt még 1 sms-t, hogy ő is dolgozott ott, de hülyeség, biztos ezért hivatkozott rá.

Elemnetm a nőhöz. Kiderült a gimiben osztálytársak voltak.


Ti mire vélnétek ezt? Egyértelmű, hogy ő adta meg. Miért kavar fel megint, mikor már próbálnám elfelejteni, így is folyton rá gondolok, de most megint roszabb.



Mit gondoltok? Kedvelt ő engem valaha, mi ez az egész, én túlozom el?


2010. aug. 29. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/206 A kérdező kommentje:

Mit tegyek? 3 éve nem láttam, csak e-mailben, sms-ben beszéltem vele. Már egy pár hónapja úgy sem, mert félre értett.

Azóta nincs meg a párom, szakítottam vele. Szeretem ezt a férfit őszinte szerelemmel, nem tudok másra gondolni, azóta sincs senkim.


Hogyan értessem meg vele, hogy ez egy féreértés, én szeretem őt nagyon?

2010. aug. 29. 12:24
 2/206 A kérdező kommentje:
Szingli volt akkor is és azóta is az. Már én is az vagyok.
2010. aug. 29. 12:26
 3/206 anonim ***** válasza:
100%

Szten nég érez valamit irántad,csak összezavarodott, és rosszul esett neki, h.a másik tanárral összejöttél..

Megér még egy próbát a dolog.

2010. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/206 anonim ***** válasza:
100%
*sztem még
2010. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/206 anonim ***** válasza:
85%
Hát...szerintem ezek alapján,nem akart tőled semmit.És szerintem keress veled eggyidős párt:)
2010. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/206 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudok másokfelé nyitni, mert bennem a "DE".

Próbálom bebeszélni magamnak, hogy hagyd már, nem akart soha semmit. Akkor viszont eszembe jut, hogy de miért keresett, miért lett kedves és miért mond nekem olyat, hogy magányos, nincs pája, nekem van-e. Ilyet szerintem normál ember nem kérdez 1 nőtől sem, mert tudja félre érthető.


Ha kedvelt, akkor viszont azt nem értem, miért lépett "hátra", mikor közeledtem? És miért beszélt úgy velem, mint egy aljas utolsó senkivel?


Ha szeretek valakit, nem beszélek veled vadul és ilyen stílusban.


Nem értem őt, azt sem tudom, most hogy jövök már megint képbe? Az tény, hiszen a nő felhívott, nem kaphatta meg mástól a számom és nevem. A hölgy állítja, tőle van, ő viszont tagad.


Ez kb 1 hete történt, azóta nem keresett.

2010. aug. 29. 12:46
 7/206 A kérdező kommentje:

Mint írtam, dühös volt rám. Talán most picit jobb azóta, mert hónapok óta nem beszéltünk,csak a múlt héten. Már az is haladás, hogy felhívott, talán már nem olyan dühös rám.

Igazából, nem is tudtam soha a haragja okát, csak úgy sejtem a volt párom miatt lehetett. Azóta volt olyan velem, és tünt el az életemből.



Most lépjek? De mégis hogyan, hívjam el egy beszélgetésre? És ha még dühös rám, akkor rontom a helyzetem, nem igaz?


De nehéz az élet emberek...

2010. aug. 29. 12:52
 8/206 A kérdező kommentje:

Van olyan ismerős, aki szerint én szeretem őt már, csak emlékképekhez ragaszkodom.


Nem igaz. Egy 5 éves kapcsolatot adtam fel érte, és nem bántam meg. Azóta türelmesen várok rá. Minden nap eszemben van, nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rá.

Szeretem és vágyom arra, hogy végre vele legyen komoly kapcsolatom. Ő is családra, gyerekekre vágyik, én is, vele.


Nem vagyok már tini, néha mégis úgy érzem, hiszen annyira ragaszkodom hozzá, nem kell senki más.

2010. aug. 29. 12:57
 9/206 anonim ***** válasza:

mikor tanított téged hogyan viselkedett veled?


megértem a helyzeted.

2010. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/206 A kérdező kommentje:

3 éve tanított.

Mindig mindenkivel komor volt. Mindig az én jegyzeteimet nézte meg, de minden egyes óra előtt elvette.

Mindig dícsérte a feleletem. Érdekes, mert nem beszélgetett velem sem, de érettségi körül, kb előtte pár hónappal valami változott. Msolygós lett, kedves, próbált beszélgetni, keresett telefonon mit nézzek még át stb. Hozzáteszem , tudtom szerint másokat nem keresett, megkérdeztem a többiektől.


Érdeklődött értem-e stb?

2010. aug. 29. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!