Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek ez sikerült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek ez sikerült, hogy csinálta? (exbarátnő visszaszerzése)

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogy mik az alapvető dolgok amikre figyelni kell, ha még ő is szeret engem , és én is őt...igazából semmi értelme a szakításnak.

hogy tudnám ráébreszteni, hogy ez nem jó így?


19/F


2010. aug. 29. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok, mennyi idő után, ő mondta ki vagy te?
2010. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fél éves kapcsolat volt, és ő mondta ki a szakítást. talán kicsit a családja nyomása játszott benne szerepet és pár km ami köztünk van. de még szeretjük egymást...és ő sem tudja, mit akar. ezt szretném megerősíteni benne, hogy rájöjjön.
2010. aug. 29. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:

a legfontosabbat nem tudtam...hogy miért szakított.

Mindenesetre nagy általánosságban, vissza lehet szerezni, próbáld újra meghódítani. Persze ha valamit hibáztál és azért szakítottatok, azt ki kell javítanod. és még ha te nem gondolod hibának is, most be kell ismerned:) HA tényleg szeret téged, menni fog ne félj.

2010. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de mégis hogyan? viselkedjek úgy, mintha mi sem történt volna? vagy hogy? mi a legjobb viselkedés ilyenkor?
2010. aug. 29. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha először is megbeszéled vele. Hívd el valahova, üljetek le, és komolyan beszélgess el vle arról, hogy mit érez rossznak, miért akar véget vetni akapcsolatotoknak. Azután kérj tőle még egy esélyt, hogy bebizonyítsd, tudsz változni a kedvéért. Mondj el mindent, hogy emnnyire szereted, és hogy szerinted egymás mellett a helyetek. ha te akarsz békülni soha ne mondd neki hogy nincs igaza, és ebben te nem vagy hibás. Szépen, aranyosan vállalj fel mindent. Azután pedig próbáld meg tényleg bebizonyítani neki, hogy méltó vagy egy újabb esélyre. Figyelj oda minden apró szavráa és mozdulatára, és nek övesd el azokat a hibákat amiket felsorolt mint a szakítás indokait.
2010. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
írsz privátot? elbeszélgethetnénk erről.
2010. aug. 29. 13:58
 7/8 A kérdező kommentje:
msn-t küldj, ha nem baj.
2010. aug. 29. 13:58
 8/8 anonim válasza:
Látom, hogy nem mai a kérdés, de szeretném megkérdezni, hogy sikerült-e?
2016. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!