Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "40 felett kezdődik az élet"-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"40 felett kezdődik az élet"-et hogy kell érteni?

Figyelt kérdés

Van erre olyan válasz férfiak esetében hogy: "Mert akkor már van kocsid és lakásod" ( mintha ettől függne hogy egy nő ágyba akar e bújni velem???)


Vagy ez valami önigazolás magyarázat az öregedés első kisebb jeleire?



2021. aug. 14. 14:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nettó hülyeség.
2021. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Ezt attól kérdezd, aki ezt a baromságot mondta.
2021. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Van aki ilyen korára van túl az első kapcsolatán, mint pl én is és élem világomat, azt csinálok amit akarok, szabadon ismerkedhetek stb.

Kocsi, lakás meg fél siker, nők el is várják, hogy ebben a korban már ne otthon lakj.

46F

2021. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kognitív disszonancia. Ugyanaz, mint amikor 100 kiló alatt nincs ember...
2021. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
De csak akkor ha elváltál.
2021. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha úgy nézed, hogy ekkorra már komoly élettapasztalatod van, valószínűleg saját egzisztenciád is, de közben még testileg-szellemileg teljesen aktív vagy, akkor ebben az értelemben van benne igazság.
2021. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Ohh, nagyon is igaz.

45N

2021. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Ez szerintem a későn érő típusok mondása, rájuk lehet maximum érvényes.
2021. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Van már pénz, jó esetben, a gyerekek, ha vannak, már nagyok, van már jó kocsi, lehet jönni menni, mert megengedhetsz magadnak már sok mindent.
2021. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha nőkre is vonatkozik, akkor abszolút igaz. Pont ma gondoltam arra, hogy életem virágában vagyok. Értek dolgokat. Végre nem félek az emberektől. Nem vagyok gátlásos. Elmúltak a pattanásaim (nagyon sokára múltak el). Tudom, hogy okos, kedves, jófej vagyok. Értem, hogy nem mindenki gondolkodik úgy, ahogy én. Totálisan alternatív gondolkodó létemre megértem azokat is, akiknek az élete teljesen konvencionális. stb.
2021. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!