Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál a deréktájéki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál a deréktájéki, nonfiguratív tetoválást miért nevezik "ribancrendszámnak"?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt látod miközben pakolsz :)
2010. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
ribancrendszám?:D én kurv@rratnak nevezem:D
2010. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
mert akinek a dereka kint lóg csak azért hogy látszon a tetto az annyi mindha nem hordanál felsőt hogy látszon milyen formás a melled:) az az igazi nő aki titokzatos nem az amelyik kipakolja a pé*áját* a kirakatba...
2010. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Mert így megtudod, hogy egy ribivel van dolgod...

Szerintem gusztustalan, mégha szép is..nekem akkor si csak egy olcsó prostit juttat sz eszembe...

18L

2010. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Leila3 ***** válasza:
Hát én nem tudom,hogy ti miröl beszéltek,de nagyon rosszak szerintem a tapasztalatotok. Én 21 éves vagyok,és sosem volt még olyan barátom,akinek nem tetszett volna az én két tetoválásom. Nekem van egy a fenekem felett a derekamon egy nonfi,és egy virágminta a jobb csípőcsontom mellett. Én nem mutogatom őket,van olyan ismerösöm,aki szerintem nem is látta még. Tehát max bulikban,vagy strandon látják,persze a párom meg bármikor,de közel sem azért csináltattam,hogy mutogassam a nap minden percében,és közel sem hinném,hogy valaki ettől lenne ribancos.
2010. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért mert régen ez volt a divat...az összes ribanc nonfiguratív tetkót varratott a derekára...Egyáltalán nem kreatív, sőt nem is szép dolog egy nonfi tetkó a derékra, hanem gáz! Az én barátaim is ribancrendszámnak mondják, kivéve ha nem nonfiguratív, hanem valami értelmesebb, kreatívabb, az ilyesmi kifejezetten tetszik nekik!!!


L/20

2010. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eléggé gusztustalan,nem beszelve,hogy a tetovalasnal 30%ban megfertőződnek az illetők-nő ferfi egyarant-a halalos vírussal,a hepatitis C vek,erről tudtok?
2010. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha steril a tű, és mást előtte nem tetováltak vele akkor nem! Csak használt tűvel lehet megfertőződni...komolyan ez az emberi butaság!!! Akkor a fél világ abban szenvedne, nem gondolod?


L/20

2010. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisit e tekintetben tudatlan vagy,kerdezz ra valamelyik orvosi oldalon az ezzel kapcsolatos hírekre,Te is el fogsz csodalkozni!Magyaroorszagon nagyon sok szemelyt kezelnek ezzel a betegseggel,Csodalkozom rajt,hogy ezt nem tudtad!
2010. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!