Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Rio-ba kicsit jó buli volt.

Figyelt kérdés
Pénteken voltam buliba, a pasimmal nemrég szakítottunk, felejteni mentem:) Én általában úgy táncolok, hogy nagyon rázom a seggem, elég erotikusan. Ott volt egy srác, és beállt mögém és elég simulékonyan táncoltunk, ezt látta az exem egyik ismerőse, ő vele is táncoltam, mikor meg egyedül táncoltam állt körülöttem pár srác, akiket ismerek suliból, és láttam engem néznek és ki**szott jól esett.:) de még mindig szeretem a barátom és reménykedem, hogy újra lehet köztünk valami, ezért is csak tánc volt este. Ez nagyon k**vás?
2010. aug. 29. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sorry! Igen!

Mennyi vagy?

2010. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon nem leszel így boldog. De ilyet is tudsz :)
2010. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
KIBASSSZOTTUL KURWAS. ELMENTEL DISZKOBA, HOGY ELFELEJSD AZT A BUZZIT, DE MEG REMENYKEDSZ, H VISSZAKAPOD?!
2010. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább gusztustalan, hogy a barátod szereted, de másnak rázod a pi***ád...

Hányingert kapok az ilyentől, bocs.

Korod mennyi amúgy?

Ja, és én lány vagyok.

2010. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, és a srác helyében nem adnék neked újabb esélyt. Sorry
2010. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Háth, már nem azért, de én nem jönnék veled össze... mert ku*vás
2010. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Én összejönnék veled ha úgy adódna.
2010. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha még fiatal vagy 15-17 körül úgy is mondhatjuk,hogy k*rvapalánta,akiből az évek folyamán egy nagy k*rva válik.

Gratulálok.


Egyébként nem értem,mi ebben a logika.

Elmész bulizni,hogy elfelejtsd az exedet és az ex haverjának rázd a segged,meg a haver látja,hogy kb. minden pasinak rázod magad.Közben pedig reménykedsz benne,hogy helyre jönnek a dolgok?!


És ha valaki meg akart volna d*gni a mosdóba?!

15/L

2010. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
a barátom dobott engem, ez enyhítő körülmény:) nem pasizni mentem, csak jól érezni magam. 18/L
2010. aug. 29. 17:59
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Már bocsi de milyen prűd világ a mai, ha már táncolni sem lehet anélkül, hogy le ne k*rvázzák az embert...

Szerintem semmi rossz nem volt abban, amit csináltál, végülis egyedülálló vagy és szórakozni mentél.

Én négy napon keresztül ráztam most a seggem és egyáltalán nem érzem magam k*rvának. Semmi köze hozzá szerintem.

Inkább az butaság, hogy vissza akarod kapni miután dobott.

2010. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!