Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan hogy a férfi elfelejti mit tett ki instagramra meg Facebookra és már 2 éve együtt vagytok de az exével még mindig fent van a közös kép?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2021. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Mert a pasik ezt le se sz*rják.
2021. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Persze. 2-3-4 éve ki nem szarja le mi volt.

Élj a mában, gondolom nem ma tette ki a képet!

2021. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Nagyjából mindenkire igaz lehet, akit az igazán fontos dolgok érdekelnek. Akiket csak a felszínes baromságok, azok aggódnak a like-okon meg kontaktokon.
2021. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Sokan csinálják mert nem érdekli őket. Az én barátnőmnek is fent vannak még facebookon az exéről a közös képeik. De annyira nem törődök vele, mert már 4-5 éves képek. Persze jobban érezném én is magam, ha nem ütköznék néha bele az exe képeibe xDD, de ebbe nem szólhatok bele. Az ő saját tulajdona, dolga a saját social médiája. xD
2021. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Férjemnek meg egy 10 évvel ezelőtt reggeli kaja képe van kint... nyilván nem azért, mert annyira fontos az életében a rántotta :D csak azóta rá se nézett. :DDDDD
2021. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
Nah, 3éve mit reggeliztél? Ugyehogyugye?
2021. aug. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen van, a mesében meg az igénytelen fajtából.
2021. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy egyáltalán foglalkozik-e azzal a média tartalommal, oldallal. Ha nem, akkor lehetséges, hogy elfelejtette. Sőt! Nem is érdekli!

Az is lehet, hogy Te megtaláltad ezt a közös képet, de Ő nem keresget a képek között, ezért elkerülte a figyelmét.

Én megkérdezném tőle, hogy tudja-e, hogy ott a kép, mert itt tőlünk hiába kérdezed, nem tudunk rá választ adni.

2021. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Én nőként sem emlékszem rá, hogy mit osztottam meg 2 évvel ezelőtt...
2021. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!