Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha egy srác valamilyen szépséghiba miatt nem akart összejönni a lánnyal?

Figyelt kérdés

Ki mit tenne olyan helyzetben, ha megismerkedne egy sráccal, akinek nagyon bejönne, minden szempontból és nagyon jókat is beszélgetnek, megkedvelik egymást, aztán mikor a szexre kerülne sor, a srác beszólna, megsérteni esetleg nem akarna már semmi többet amiatt, mert a lánynak van valamilyen szépséghibája, ami a ruhában nem látszott? Bármilyen szépséghiba lehet: egy sérülés, egy műtét nyoma, baleset nyoma, terhesség nyoma, egy nagyobb fogyás nyoma, csíkos bőr, narancs bőr, visszér, hajszáleres láb, heg vagy bármi.

Hogyan lehet azt feldolgozni, ha valaki nagyon megbántja a másikat, vagy emiatt lepattintja és a további ismerkedéseknél hogyan legyen önbizalma?


2021. aug. 18. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen pasiknak legszívesebben elvágnám a nyakát, mért nem tudja az ilyen dolgokat magában tartani, miért kell megbántani ezzel bárkit? F
2021. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Egy erőteljes "akkor bsszál egyedül" kijelentéssel távozással lehet feldolgozni. Senki sem tökéletes, aki ezt nem tudja feldolgozni, és még direkt a másikba is tapos, az nem érdekel több figyelmet.
2021. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Ott kell hagyni a francba, emelt fővel. És sajnos tisztában kell lenni az embernek a hibáival is és elfogadni magát azzal együtt. Így nem fog akkorát ütni, ha próbálnak emiatt bántani.
2021. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%
Nincs nődominancia az oldalon, csak férfiak nyakának elvágásáról író válasz felpontozva a csúcsra. Miért is? Sértegetésért? Egy olyan válasz egy órán belül törölve lenne, ahol bárki női torkok elvágásáról ír.
2021. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
Ha valaki egy sértés miatt itt nők torkának elvágásáról beszélne, az úgy érzem nem lenne olyan magasra pontozva, mint az első válaszoló.
2021. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
4 Férfi írta az 1. hsz-t.Látod, még szerinted is mindig csak a férfiakkal van a baj.
2021. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Rajtam az egész felsorolás ott van mindegyik tételesen. Soha nem volt problémám ettől. Ha beszól az az ő szegénységi bizonyítványa. Ettől nem én leszek kevesebb!
2021. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem kéne feldolgozni, örülnék, hogy időben megszabadultam tőle. Azért még odaszólnék neki, hogy nyugodtan megmondhatta volna, hogy kicsi a farka, nem kellett volna ilyen szánalmas kifogást keresni. Csak hogy érezze a törődést 😉
2021. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Azoknak szeretnék reagálni, akik esetleg úgy érzik, csak a férfiakkal van a baj és rájuk írják, hogy mennyire nem rendesek.

Azért ilyen szempontból válaszolnak, mert én konkrétan erre voltam kíváncsi és a kérdés erről szólt, hogy mi van ha a férfi ilyen és olyan a nővel szemben.

De, nyilván a nők is tudnak sértőek lenni a férfiakkal szemben is, ez így van, mind a két oldalon vannak példák.

2021. aug. 18. 22:22
 10/22 A kérdező kommentje:
8-as: Igen, ez szerintem nagyon jó beszólás lenne, ha megsértik az embert. Tetszik.
2021. aug. 18. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!