Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol van az egészsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol van az egészséges határ abban, ha egy párkapcsolatban lévő nőnek férfi haverjai/barátai is vannak?

Figyelt kérdés
Ha a haveri társaságának egy jelentős része férfiakból áll? Ha kettesben is időt tölt akár egy férfi barátjával? Mi az, ami még belefér és mi az, ami nem? Mi egészséges, és mi nem? Mettől jogos a féltékenység szerintetek?

2021. aug. 20. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezt az egészségest soha nem fogom megérteni.
2021. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nincs olyan, hogy egészséges. Kinek mi fér bele.

Most hiába írom, hogy haverommal beülünk valahova és páromnak evvel nincs gondja, ha a Te párod ezt nem fogadja el.

N29

2021. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy a 2-es írja! Ha itt szétnézel rengeteg nő már azért is felkapja a vizet , ha a párja köszön egy ellenkező neműnek. Más viszont elfogadja azt amit a kérdező ír. Férfiakban is sok van. Embere válogatja.
2021. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én bár nő vagyok, de szerintem az még teljesen belefér, ha együtt időttöltenek. Hiszen a barátok ezt szokták. Viszont ilyen ölelések, puszik (vagy még több) szerintem nem férnek bele. És tudom, hogy ezekbe nem kell többet látni, de abból indulok ki, hogy nekem se tetszene, ha az uram más nőkkel ölelkezne.
2021. aug. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Á.Zoli ***** válasza:
78%

A 0-val közeli szám az ideális. Ha komoly a kapcsolat, akkor feltenném fordítva is a kérdést. Mennyire szeretnéd, ha a barátod, helyetted a lány barátaival töltené az idejét, esetleg nélküled tenné ezt. Esetleg éjszakába nyúlóan... Szerintem nem jó irányba vezet, ha ezt figyelmen kívül hagyod.

Még annyi, ha érzelmekben gazdag a kapcsolatod, akkor nem is kívánsz más semleges srác társaságában lenni a szeretett párod helyett...

2021. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Arra lennék kíváncsi – aki erre eddig nem válaszolt –, hogy kinek mi fér bele konkrétan. Nektek, egyénileg. Az, ha a párod az azonos nemű barátjával és pár ellenkező nemű ismerőssel, haverral együtt iszogatnak egy pubban például, az belefér?
2021. aug. 21. 11:42
 7/11 Á.Zoli ***** válasza:
Nélkülem tenné ezt rendszeresen?
2021. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem zárkózna el, ha te is szeretnél menni, sőt invitálna is.
2021. aug. 21. 16:26
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nem fer bele, nekem tiszteletlenseg
2021. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez olyan nehéz..én nem tudom eldönteni mit gondoljak erről..nem akarok túl szigorú se lenni, mert az meg elriaszthatja a páromat..:/
2021. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!