Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem sose leszek elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem sose leszek elég jó? Én vagyok túl kritikus vagy megalapozott hogy így gondolom?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába tettem, mert úgy értem, hogy kapcsolatra. Barátok szerint amúgy túl kritikus vagyok magammal szemben, de ugye ők barátok, nem férfiak.


Valahogy más nőkre nézve azt látom, hogy milyen csinosak,okosak,szép helyen laknak, sütnek, főznek, háziasak stb, értitek. Ezzel szemben ha magamra gondolok, egyből a leppukant házunk jut eszembe (még szülőkkel lakom), meg az,hogy mennyire átlagos vagyok külsőleg, butának mondjuk nem tartom magam, de rengeteg téma van amihez hozzá se tudnék szólni. Sütni nem tudok, főzni valamilyen szinten igen,de hiába, mikor azt látom, hogy xy-nak mennyivel jobban megy. Takarítani nyilván nem egy nagy tudomány,hétvégén több órát rászánok, de sose volt még olyan, hogy teljes tisztaság van, mint ami mondjuk máshol igen. De igazából még rengeteg példát mondhatnék, egyszerűen nem érzem magam elég jónak és úgy érzem, soha nem is leszek az.



2021. aug. 21. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Pont ez a baj. Hogy a kisugárzásoddal rombolsz mindent. Ahelyett hogy a negatív tulajdonságaidat emeled ki, fókuszálj inkább a pozitívakra.

Vagy ha ennyire nincs önbizalmad, keress egy pszichológust és elemezzétek ki, mi áll a háttérben.

2021. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Tökéletes nem lehetsz, de már most is elég jó vagy. Amin tudsz, még javíthatsz. Ennyi. Ne görcsölj.
2021. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Ezen ne keseredj el Kedves Kérdező, senki nem született úgy, hogy mindent tud, és azt se feledd, hogy nincs olyan ember, aki mindent tud. Akiket te olyannyira irigyelsz, biztos gyengébbek nálad valamiben. Látod, próbálod azt tenni, amit tenned kell, és ez jó dolog.


Miért vagy átlagos? Úgyis van olyan férfi, akinek tetszeni fogsz, akinek te fogsz kelleni, és nem más nő.

Nem tudom, mennyi idős lehetsz, de fel a fejjel! És ha annyira zavar az otthonlét, próbálj kiutat találni.

2021. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez a mondat elég hülyére sikeredett, bocs, de a lényegét biztos érted. #3
2021. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Külsőleg értve írtam az átlagost, mert ilyennek látom magam, se nem csúnya, se túl szép. Mondjuk ezt mások is mondták már, szóval ezt lehet, hogy reálisan is látom.


Amúgy azon dolgozom, hogy jobb fizető állásom legyen, amiből tudok esetleg elmenni majd, de ez még pár év. 23 vagyok, lassan 24.

2021. aug. 21. 20:13
 6/9 A kérdező kommentje:
*jobban fizető
2021. aug. 21. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el csodás vagy csak ne kattogj azon h masok milyenek :3
2021. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Megy ám a seggnyalás, csodás vagy meg már most is elég jó. Jézusom! De csak mert a rinya alanynak nyílás van a lábai között. Nem kérdező, jól gondolod tényleg nem vagy elég jó, ami mellé még rinyálás és rosszindulatú irigység is társul. Femcel szag árad belőled!
2021. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Jó helyen laknak:D Hát ehhez nem sok mindent kell azért tenni, ha nem sajátjuk a hely.

Főzés, sütés azért nem egy inhomogén diffegyenlet megoldása. Nem kell mindenkinek mindenféle tudományos katyvaszt gyártani. Sokkal jobb egy egyszerű gyors kaja a legtöbb esetben.

Okos. Hát ez attól függ kihez nézed és milyen témában.

Aki pedig neked szép nem biztos, hogy a másik nemnek is az vagy épp azt mondaná a legszebbnek.


Szókratész mondta azt hiszem, hogy mindegy milyen lassan haladsz amíg nem állsz meg. Ha főzöl 2 évig utána a kutya nem mondja meg, hogy nem 5 éve főzöl, ha nem űber frankó kaját kell rittyenteni. Amúgy ilyen narancsos mézes csigát se biztos hogy mindenki meg tudna csinálni 10-20 év rutinnal se...

2021. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!