Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelemben mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemben mennyire számít a pénz?

Figyelt kérdés
A barátom, aki nemsokára jönne nálunk (jóval gazdagabb nálam, illetve a családomnál, és mellettük eléggé szegénya családom, persze van autónk meg kétszobás lakásunk, viszont édesapám meg alig tesz itthon bármit is, évek óta kellene meszeljen is például, de örökké kihúzza magát alóla, a nevelőmet meg egyszerűen nem érdekli a dolog és ezt nagyonszégyellem) szerintetek mennyire fogja majd azt nézni, hogy az én családom mennyire alattuk van pénzügyileg?

2021. aug. 24. 08:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
18/L
2021. aug. 24. 08:49
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

nahát, ki hitte volna, hogy jóval gazdagabb a pali


furcsa módon működik ez a szerelem

2021. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

A gazdagabb sikeresebb réteget komoly kapcs esetén a kapacitás ambíciok érdeklik.

(Ha épp nem csak kihasznál..),de ha a párjuo tanul es majd vezető beosztásu lesz vagy vállalkozó azaz látnak benne rációt hogy amugy a származázas ellenére sikeres Nő lesz, akkor úgy a tisztelet azért megvan. De ha gyári munkák neki a karrier meg beszelgetni sem tud vele érdemben csak szexről meg filmekről meg horoszkópokról meg ilyenekről, akkor használgatja míg meg nem unja aztán lép.

A családokat inkább a család nézi, de azokat se fogja nagyon érdekelni míg házasság sincs és nem kell velük összejárni.

2021. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*párjuk
2021. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Lényegében akkor nem számít a pénz (szerintem nagyon nem, illetve nem a pénz miatt vagyok vele együtt)? Csak tényleg szégyellem ezt, hogy nekem ilyen családban kellett felnőnöm és ilyen családban kell élnem, akik tényleg nem tesznek azért, hogy csak egy picit is jobb legyen az egész..
2021. aug. 24. 09:01
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az a fontos, hogy rád milyen hatással volt ez az életed során.

Mert ezalapján a szüleid elég lustának tünnek, gondolom nem tanult emberek, nem nagyon hajtja őket a törekvés a változásra. (Nem bántásból)

Ha rád ez olyan hatással volt, hogy ellenpéldának találod őket, és te egy rendezett, szorgalmas lány vagy, akinek vannak céljai az életben, és ezt látják is rajtad az emberek, akkor nem lesz gond szerintem.


Az anyagiak inkább később lesznek fontosak, hisz még nem állsz a lábadon. Ezek a körülmények nem a sajátjaid még, hanem a szüleidé, nincs ráhatásod.

2021. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha már hajlandó megismerkedni a családoddal, akkor biztos komolyan gondolja veled. Ez most egy jó próba lesz, mert ha emiatt elfordul tőled, akkor nem igazàn szeret. Ha valaki szerelmes, akkor a ilyen dolgok nem fognak számítani
2021. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
5 De, van akinek számít a pénz, férfiak közül is.Hazugságokkal etetik a fejed a válaszolók.Neked azt kell tudni, hogy a párodat mennyire érdekli.Ha emiatt elhagy, akkor menjen, nem hozzád való.
2021. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van aki még a szülőkkel is szembefordul, ha szerelmes.
2021. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Keress nálad szegényebb pasit.
2021. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!