Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki tök jól néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki tök jól néz ki és majdnem az összes pasi rá van állva az osztályomból.Ő idősebb nálunk csak egy suliba vagyunk.. Mit tegyek? Hogy tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Tiszta féltékeny vagyok minden szünetbe oda mennek hozzá.Sőt már eggyel össze is jött az osztályomból és most van más neki,pont az akibe szerelmes vok!(szintén az osztályomból)Hogy tudnám megakadályozni h összejöjjenek? féltékeny vok:( mért van ez így?:(Nem fogom engedni h összejöjjenek de mit tudnék tenni elegem van ebből a csajból!!
2008. dec. 10. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "Nem fogom engedni h összejöjjenek" Neked ebbe semmi beleszólásod nincs!Ha ők összeakarnak jönni,akkor te nem akadályozhatod ezt meg!Ha te nem lehecc boldog akkor már mássem? Ne féltékenykedj!
2008. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki :) ez a legegyszerübb :)
2008. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te csaj, normális vagy? Megakadályozni, hogy összejöjjenek? Hát nem vagy te az atyaúristen. Ha szerelmesek egymásba, nehogy már te akarj közéjük állni. A féltékenységed meg rendezd le a csajjal, de ne a kapcsolatuk kárára. Ennyi. Gondolkozz már..
2008. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akadájozd meg!Ő dolguk...!!Különben is...ha nem jönnének össze akkor sincs rá garancia,h veled összejönne a pasi!Ha meg veled összejönne akkor nem más csajjal lenne..!!Hagy legyenek boldogok!Fordított esetben te sem örülnél ha nem "engedné" v akadájozni próbálná valaki az éppen kialakulo félben lévö kapcsid!
2008. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó de akkor is meg ez mindenkire rávan szállva mindenkivel jóba van...mindenki az osztályból utána csorgatja a nyálát!
2008. dec. 10. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy rá ahogy elnézem...Nem értem,h mért érdekel ez téged ennyire...ne foglalkozz vele.
2008. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél már hisztis p*csa
2008. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem semmit se tehetsz ellene :/ az én sulimban is van egy ilyen csaj... nem lehet ellene semmit se tenni. ja és ha szerelmesek akkor szerintem nem te fogsz közéjük állni (mint ahogy egy válaszoló is írta)
2008. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!