Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kedvelik a kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvelik a kedves, gyengéd, mosolygós, csendes, visszshúzódó, békés fiúkat a lányok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 11:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Mert szerintük uncsi 🤷‍♂️
2021. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nem kedvelik, ha általánosítanak.
2021. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedveljük őket. De aki visszahúzódó, az általában nem kezdeményez. És aki nem hív el randira, azzal nem fogok randizni, ez sajnos ilyen egyszerű.
2021. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedveljük őket. Legalább is én
2021. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
A lányok várják a sült galambot,neked kell felszedned őket. Ez a kiváltságuk
2021. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Camorri ***** válasza:
100%

Nem igaz hogy nem kedvelik. Csak háttérbe szorulsz.

Evolúciós dolog, hogy mindig az attraktívabb emberekre lesz figyelmes a másik. Bennünk van hogy az "alfát" keressük. Te is hamarabb vennél észre egy a középpontban lévő hölgyet, mint az aki a sarokban ücsörög.

De ez egyáltalán nem azt jelenti hogy nincs olyan aki a sarokban ücsörgő lányt ne kedvelné. Csak ritkábban vesszük észre.


Egyik szuper példa erre egyik kapcsolatom. Már 3 éve jártunk ugyan abba a suliba, de mivel visszahúzódó jelleme volt a lànynak észre se vettem. Tök random találtam rá egyszer amikor nagyon korán bementem suliba és rajta és rajtam kívül nem igazán volt senki bent még. Megtetszett és utána mindig észre vettem. Aztán közeledtem felé. És össze is jöttünk.


Na most ez a másik oldalról azért nehezebb, mert ugye elvárt hogy a fiú kezdeményezzen.


Ennyi a nagy titok.

2021. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak két dologgal lenne problémám azzal, hogy csendes és visszahúzódó a többivel nem, de ezt a két tulajdonságot gyűlölöm
2021. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az incelek szerint nem kedvelik őket, mert ők annyira édibédi kedves pasik, mégsem kellenek a nőknek. (vagy csak átlátnak rajtuk)
2021. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

6-os leirta, evolucios oka van alapvetoen.

Persze talal part a csendes visszahuzodo fiu is - de sok esetben nem is ora vagyott a parja igazan.

Es talal pàrt a csunya lany is ha kedves a jelleme.


De ne feledjuk. Egyszerre alfahimnek lenni es kedvesnek es csaladcentrikusnak es jol keresni es intelligensnek lenni es humorosnak lenni es talpraesettnek lenni es szorgalmasnak lenni stb nem lehet! Valamit valamiert…

2021. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%

Az önjelölt jófiúk mindig nárcisztikus jellemvonásúak.

Aki tényleg kedves és őszinte, az sosem hivatkozik magára így, mások mondják róla. Az ilyen férfiakon csüngnek a nők.

2021. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!