Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magas férfiak mit találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas férfiak mit találnak olyan vonzónak az alacsony nőkben?

Figyelt kérdés

165 cm-nél alacsonyabb nőkre gondolok, akik nagyon piciknek tűnnek a magas barátjuk mellett. Ismeretségi körben is a magas pasik inkább nekik udvarolnak, odavannak értük.

Nyilván akinek nem inge, ne vegye magára, de most azokat a magas férfiakat kérdezem, akiknek valóban az alacsonyabb nők tetszenek inkább.



2021. aug. 26. 13:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Azt, amit a nők a magas férfiakban.
2021. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Én nem sok ilyen párt látok. Magas pasik inkább magasabb nőkkel szoktak lenni. De amúgy kinek mi, ha az alacsony lányok tetszenek nekik, mit zavar téged?
2021. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
7%
Azt hiszik náluk nagyobb az esélyuk
2021. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt alacsonyként viszonylag magas pasim - nem a magasságom volt elsősorban külsőleg vonzó neki, hanem más külső jegyeim (hosszú sötét haj, nagyobb mellek).
2021. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
3 Ez kb az az érvelési szint, mikor a kövér nők azt mondják, hogy ugyan mit esznek a vékony nőkön a férfiak, biztos csak azért náluk próbálkoznak, mert náluk nagyobb az esélyük.
2021. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos, inkább magasabb nő vagyok, de a párom még így is nagyobb egy fejjel.


Tudom, hogy nem túl racionális, de valahogy olyan... biztonságos.


Néha olyan kicsinek érzem magam, amikor odabújok (hozzá képest az is vagyok) de a jó értelemben.


Persze nem kell megvédeni semmitől, pláne otthon, de mégis. Szerintem ez lehet az oka.

2021. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen az ennek az oka, hogy az emberi fajnál a férfi-női nemi jellegek nagyon különbözőek.Általában mindkét nem azokhoz az ellenkező neműekhez vonzódik a leginkább, akiknél legszélsőségesebben jelennek meg ezek a nemi jellegek.Tehát egy férfi minél inkább férfiasan néz ki, annál inkább a saját külsejéhez képest ellentétes kinézetű nőt keres, tehát amit nőiesnek neveznek.Nem kell hozzá túl okosnak lenni, hogy ezt valaki észrevegye.Persze, kivételek mindig akadnak, most általános választ adtam, mivel a kérdés is csak általánosságban érdeklődött.
2021. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Pedos.
2021. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%

5 de tenyleg igy van


A magas sudár modellcsajok válogatnak es van tartasuk önbizalmuk stb

Az alacsonyabbak meg orulnek ha csak helyes srác áll veluk szóba.

2021. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
9 Én pont nem ezt tapasztalom a valóságban, de elhiszem, hogy te ezt képzeled igaznak.
2021. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!