Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magas férfiak mit találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas férfiak mit találnak olyan vonzónak az alacsony nőkben?

Figyelt kérdés

165 cm-nél alacsonyabb nőkre gondolok, akik nagyon piciknek tűnnek a magas barátjuk mellett. Ismeretségi körben is a magas pasik inkább nekik udvarolnak, odavannak értük.

Nyilván akinek nem inge, ne vegye magára, de most azokat a magas férfiakat kérdezem, akiknek valóban az alacsonyabb nők tetszenek inkább.



2021. aug. 26. 13:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
#9 én alacsony lány vagyok és nagyon sok pasinak bejövök, alacsonytól kezdve kb 195 cm-ig. Ennyit erről.
2021. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
34%

8. vagyok.


180 centi. És igen, szeretem a nálam fiatalabb, alacsonyabb, de legális korú csajokat apucis játékok miatt.


És igen, a 9.-nek igaza van, egy magas, hosszú lábú, vékony nő az igazán nőies és vonzó. Igaz, az ilyen nők mellé FÉRFI kell, nem fiú.

2021. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%
Sőt, én inkább azt veszem észre, hogy a 160-167 cm körüli szép, jó alakú nők a legkelendőbbek, őket ostromolják a férfiak leginkább.Aztán ha ők lepattintják a pasikat, akkor próbálkoznak a többi másmilyen nőnél.
2021. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%
12 Ez amit te írsz inkább csak divatos, aminek semmi köze a valós szexuális szelekcióhoz.Tudományos kutatások pont az ellenkezőjét igazolják annak, amit írsz.
2021. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
56%

13.-nak.


De egy csinos, magas nőnek nehezebb megfelelni, mint egy 160+ -os átlagnak. [link]

2021. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%

#14

Csak mert elméletben a nagy csöcsök az igazán nőiesek, az nem jelenti azt, hogy minden pasi a nagy csöcsökre bukik.

2021. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%

szerintem egyreszt sokkal tobb az alacsonyabb no, mint a magas, tehat nyilvan nem lesz minden magas pasinak magas noje.

masreszt meg vagy nem szempont nekik a magassag es total hidegen hagyja oket, hogy az illeto csaj 160 vagy 170 vagy 180 centi, vagy kifejezetten szeretik azt, hogy a no pici, alacsony, es mellette ‘vedelmezonek’ tunhetnek.


egyebknet meg szerintem ritka az a magas ferfia, aki kifejezetten szereti az alacsony noket es ilyen par keres maganak, egyszeruen csak igy alakul nekik.

en magas noket nyilvan magas ferfiakkal randizom csak es a legtobb azt mondja, hogy kifejezetten a magas noket szereti, mert jobban passzolnak hozzajuk es nincs idetlennek hato magassagkukonbseg.

2021. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

16 És ezt ki írta?Ezt minek kellett egyáltalán leírnod?Az volt a kérdés ÁLTALÁNOSSÁGBAN, hogy a magad férfiaknak miért tetszenek az alacsonyabb nők?Err válaszoltam ÁLTALÁNOSSÁGBAN, mert máshogy ilyen kérdésre nem lehet.Akkor minek okoskodsz?

Egyébként egy totál lapos nőnél biztos több férfinak tetszik egy olyan, amelyiknek van melle.A méretben lehet ízlésbeli eltérés, attól még ez így van.

2021. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
57%

15 Az átlagos magas nők pont annyit válogathatnak,mint az átlagos akármilyen nők.A szép nők magasságtól függetlenül válogathatnak, bár ez bebizonyított tény, hogy a párkeresésben a legnagyobb sikere az alacsonyabb nőknek és a magas, de nem túl magas férfiaknak van.Egy nőnek annál nagyobb a hátránya a párkeresésben minèl magasabb.

Még egyszer leírom, tudom, most a 180cm-es nőket divat futtatni, a divatnak viszont semmi köze ahhoz, hogy a valóságban mit talál leginkább szexuálisan kívánatosnak az emberek többsége

2021. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
52%

#18

Te írtad, hogy a magas vékony elméletileg nem vonzó és nőies. De ez kit érdekel? Ettől még vannak férfiak, akiknek pont ők tetszenek, tehát mit számít az elmélet.


Ezzel párhuzamosan írtam, hogy csak mert valakinek nincs DD-s melle, attól még lehet nőies és vannak férfiaknak, akiknek kimondottan a kisebb mellek tetszenek. Tehát megint csak kit érdekel az elmélet meg az általánosítás.

2021. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!