Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magas férfiak mit találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas férfiak mit találnak olyan vonzónak az alacsony nőkben?

Figyelt kérdés

165 cm-nél alacsonyabb nőkre gondolok, akik nagyon piciknek tűnnek a magas barátjuk mellett. Ismeretségi körben is a magas pasik inkább nekik udvarolnak, odavannak értük.

Nyilván akinek nem inge, ne vegye magára, de most azokat a magas férfiakat kérdezem, akiknek valóban az alacsonyabb nők tetszenek inkább.



2021. aug. 26. 13:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20 Nem, ezt te írtad, hogy nem vonzó senkinek.Én annyit írtam, hogy az ellentéte vonzóbb, magyarul válaszoltam a kérdező kérdésére.Te viszont nem a kérdésre válaszoltál, hanem elkezdtél beleokoskodni az én válaszomba, kiforgattad azt, ennek meg nem igazán van köze a kérdéshez.
2021. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
20 De b.szki, egy általánosságban feltett kérdésre csak általánosságban lehet válaszolni.
2021. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az egyik válaszban olvastam, hogy talán az az egyik ok, hogy a pici nő mellett erősnek, védelmezőnek érzi magát a férfi. Egyetértetek ezzel?

Továbbra is várom a magas férfiak válaszait, mert tényleg kíváncsi vagyok rá, de szívesen olvasom mások hozzászólását is.

2021. aug. 26. 15:56
 24/28 anonim ***** válasza:
94%

kb 180-185 vagyok, szóval mondhatunk magasnak szerintem.


Alacsony lányok aranyosabbak. Szerintem hülyeség, ez a "védelmező ösztönös" dolgot belemagyarázni.

Férfiaknál sem amiatt választanak izmos, magas palit a nők mert védelmező ösztön. Szimplán esztétikus és jobb kiállású. Ha mindenképpen védelmezőt választanának akkor 100 kiló körüli pasik mennének.


Alacsony nő pedig aranyos kinézetre. Ettől függetlenül lehet bomba nő, de inkább aranyos felé viszi a dolgokat. A férfiaknak pedig legtöbbször fontos az aranyosság/kedvesség mint a szexdémon kinézet.

2021. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
56%
Én semmit, de a többiek talán azt, hogy védelmezői szerepet játszhat a pali.
2021. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból ez nincs is így, nagyon ritkán találkoztam olyan magas férfival, akinek kimondottan az alacsony nők tetszettek. Szerintem legtöbbször csak véletlen, ha nagy a magasságkülönbség, és nem az alapján választották a párjukat.
2021. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a magas nők jönnek be első sorban. 195 cm vagyok.


Ha együtt voltam alacsony nővel, akkor nem azért voltam, mert tetszett volna az alacsonysága (az inkább semleges számomra), hanem mert más dolgok tetszettek viszont benne.

2021. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom azokhoz, akik szerint egyszerűen nem érdekli az illető férfit a nő magassága, tetszik neki és kész.

És tudom, hogy nagy divat az alacsony nőket mocskolni, leokádni, de a nagy részük szintén így gondolkodik. Igen, biztos van, akinek fontos a magasság (mint ahogy a férfiaknál is, alacsonyak közt is van, aki pl 175 cm-el vele egymagas, tehát nem kicsi nőt keres inkább), de ami itt a gyíkon megy mocskolódás egyesektől, az hányingerkeltő már. Szerencsére a valóság más.

Ui: egyébként tetszik, hogy végre valaki a másik oldalra vonatkozóan is feltette a kérdést :)

2021. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!