Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a kedvenc szemszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a kedvenc szemszínetek?

Figyelt kérdés
Felmérést végzek, töltsétek ki minél többen!

2021. aug. 26. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Barna
Kék
Zöld
Hazel
Szürke
Borostyán
50 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
A vegyes. Tényleg! [link]
2021. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

A melegséget és mélységet adó barna. Nekem kékeszöld-szürkébe hajló, az egész családnak szinte mind mélybarna, a húgomnak majdnem fekete!


Én is szeretnék barnát, nem jó ez a szemszín. 31f

2021. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi, én nő vagyok, de azért válaszolok :D Nem tudnám így szín szerint behatárolni, mert mindegyiknek lehet szép és csúnya árnyalata is, lehet valakinek gyönyörű barna/kék/zöld szeme, meg ugyanezek lehetnek unalmas, seszínűek is. Plusz az sem mindegy, hogy milyen bőr- és hajszínnel társul. Szerintem senki nem ez alapján választ párt, max van olyan szín, ami előnyt élvez. Nekem kék a szemem és napfényben ráadásul zöldes árnyalatú, én nagyon szeretem, nem is akarnék mást :)
2021. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
3 Hihetetlen még egy férfiak számára feltett kérdés alá is odatolakodtok, mint disznók a vájúhoz, hogy "légyszi légyszi én is figyelmet akarok!"
2021. aug. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
3. A rúsnya gyászos fejedet fényezed magad egy férfiaknak szánt kérdésnél.. amúgy annyira lesz*rjuk a szemeket .. Mi érdekel minket ? arc, test..
2021. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
A sötétebb tónusút szeretem, mert az mindenhez megy. Viccet félretéve stílus és arcforma függő kinek mi áll vagy állna jol. De abból kell gazdálkodni ami van.
2021. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát amúgy van valami abban, hogy nőként én is inkább szeretném férfiak válaszát olvasni, mint nőkét egy ilyen kérdés alatt, elnézést az offért, RÖFF RÖFF. A barna meglepett :)
2021. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Mindentől függetlenül az összes nőknek feltett kérdésben is ott sorakoznak a férfi válaszok...
2021. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
kék vagy zöld. Megőrülök a kék/zöld szemű nőkért, nekem nagyon sokat dob rajtuk.
2021. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kb


[link]


Vagy ettől sötétebb árnyalatok.

2021. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!