Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy ember válogatós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy ember válogatós?

Figyelt kérdés

Mindegy, hova kerültem, mindig is erőltette a környezetem, hogy találjak valakit. Ennek eredményeként egyszer összejöttem olyannal aki különösebben nem mozgatott meg bennem semmit, csak mert normális volt végülis.


Alapvetően nem érzem szükségét annak, hogy legyen valaki, hiába nincs sok barátom sem, inkább vagyok egy kicsit magányos, mint hogy még egyszer belemenjek egy a korábbihoz hasonló kapcsolatba.


Nincs sok elvárásom, elméletben, papíron sok mindenki megfelelne nekem, de ha nem érzem mellette azt a pluszt, hogy igen, ebben az emberben valami megfog, akkor nem akarok semmit a másiktól, nem akarok esélyt adni, hogy hátha majd egyszer csak kialakul, főleg mert az a tapasztalatom hogy nem fog. Ez vagy van 1-2 beszélgetés után max vagy nem is lesz.



2021. aug. 26. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem baj, szerintem ez a normális.
2021. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Inkább szomorú, hogy nem ez a norma.
2021. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez kellene, hogy legyen, a normális. Csak sajnos sokan (inkább azok, akik ki akarják maguknak erőszakolni a kapcsolatot nekik tetsző emberrel úgy, hogy minden téren nullák, és emiatt akarják a nekik tetszőket érzelmileg zsarolni) beállítják azokat az embereket, akiknek vannak igényeik, mindenféle hisztis, felszínes, válogatós bunkónak.
2021. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, baj, de csak akkor ha 25 feletti nő vagy és a szülők már unokáznának. 😃
2021. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem baj. Teljesen természetes hogy az ember nem áll össze minden jöttmenttel.
2021. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de még nem töltöttem be a 25-öt. Más kérdés, hogy a szüleim is tudják, hogy nem akarok gyereket, szóval ha ez nem változik, nem fognak unokázni akkor sem, ha lesz párom.😆
2021. aug. 27. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Örülök Kérdező, hogy legalább te érted a viccet! (4-es)
2021. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!