Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt idáig a leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt idáig a leggázabb párkapcsolatot vagy randi élményed?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők is írhatnak. :)

2021. aug. 28. 06:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a lány, akivel elveszítettem a szüzességem, kb 2 hét után dobott a tapasztalatlanságom miatt. Én 21 voltam, ő 20 éves.
2021. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Amikor a csávó, elso randin kozolte, hogy néha kutyákkal is szexel
2021. aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Ja! Es utána mutatott képet is
2021. aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Amikor a randi végén búcsúzáskor összefutottunk az anyjával, aki éppen akkor jött ki a boltból és odajött hozzánk beszélgetni kb. fél órára. Faggatott, hogy ki vagyok, mivel foglalkozok, mit gondolok a lányáról. Kissé kínos volt mindkettőnknek...



3 éve azért már együtt vagyunk! :-D

2021. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Két évet áldoztam egy olyan srácra, aki végül dobott egy állítólagos "csajbarát" miatt.
2021. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasi, aki tejesen odavolt az első randin, megcsókolt, és megesketett, hogy nem találkozom mással a második randiig, mert én kellek neki. Aztán közölte, hogy életmentő szívműtéte lesz, úgyhogy mégsem megy ez most neki. Később kiderült, hogy mással jött össze, és mikor az állítólagos műtéte lett volna külföldön voltak együtt nyaralni.
2021. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Első randin sétálni terveztünk, de szakadt az eső és latyak is volt (február), így jobb híján az anyjához tudtunk bemenekülni. Nyilván nem vette észre magát, csak bájcsevegett, végül kb 50 perc után inkább visszamentünk az esőbe. 🤣 28 éve együtt vagyunk. 😊
2021. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Az exem volt a leggázabb. Szegény semmire sem méltó már
2021. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Hú, sok negatív volt. Mivel nem nézek ki túl jól, ezért elég sok fura csaj jutott rám.

- A csaj közölte így nyíltan 2. randin, hogy ha összeköltözünk, én fizetek mindent, ő meg hadd költse magára a fizetését. (Természetesen nem lett folytatás.)

- A csaj mindent lehazudott, hogy megtartson és mellettem felépíthesse a szétcsúszott lelkét. Sajnos, én ezt hagytam. Utána egyszer beszéltünk és olyanokat mondott, hogy az új pasijával minden jobb volt és mennyivel jobb hapsi, mint én. A srác csak átvágta és megdugta. Aztán visszaakarta magát könyörögni hozzám, hogy igazából én mennyivel jobb vagyok...

- A kapcsolatban a lány beközölte, hogy én semmit sem teszek a kapcsolatba. Miatta csúsztam féléveket az egyetemen, egy csomó időt és energiát rá áldoztam.

2021. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
A randin sikerült olyan rosszul lennem (mensis görcs), hogy még a segítségével sem tudtunk eltámolyogni a vonatomig, így hát becipelt a viszonylag közeli kollégiumhoz, ahol akkor lakott és próbált a három (fiú) szobatársával együtt életben tartani… közben hánytam, mint a lakodalmas és fetrengtem az ágyon:( amíg élek, addig nem felejtem:(((
2021. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!