Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt idáig a leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt idáig a leggázabb párkapcsolatot vagy randi élményed?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők is írhatnak. :)

2021. aug. 28. 06:59
1 2
 11/14 Manócska1 ***** válasza:
100%
nem gáz,szerintem de én egy szénakazalba voltam együtt először a sráccal aki most már 21 éve a férjem. 42/nő
2021. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
18%
Fölmentünk a csaj lakására, aztán amikor lekerült róla a ruha, és megláttam a hasán a hurkákat, sürgős mehetnékem támadt. Emlékszem, ifjúkori botlásra, meg hasonló maszlagokra hivatkoztam...
2021. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudnék mesélni...:D Párat kiemelnék


1. Neten iszonyat jó eszmecseréket folytattunk, de élőben egy végtelen taszító, ápolatlan, nőkhöz és a kommunikációhoz abszolút nem illő férfi randipartnert fogtam ki. Azon kívül hogy minden egyes perc nagyon kínos volt, talán a leggázabb az volt mikor egy kilátón, nézve a tájat megkérdezte : "csináljak rólad egy fotót az instasztoridba?" :DD pedig azért ennyit nem nyomom az instát, borzasztó gáz volt..


2. Egy, elsőre nagyon vonzó, karizmatikus benyomásom volt róla, amíg 3 találkozó után be nem sokaltam tőle. Az hagyján hogy az első találkozón már a szavamba vágva, kicsit sem tisztelve mondta az érveit, tárgyként kezelt, hogy én fogok neki főzni...irdatlan nagy pofája és egója volt, azt hitte mindent megtehet. Beadta nekem, hogy a BMW motorja a jegyzet-eladogatásból van, mert amúgy egy percet se dolgozik. Sőt, felkelni se akármikor kel, és nagyon alárendelt voltam mellette.

JOGOT hallgat, elvileg bíró lesz. Olyanokat mondott, hogyha lenne tengeralattjárója, már rég drogot terjesztene, és hogy pont azért vn jogi pályán hogy ezeket megcsinálhassa. Szerinte a nőknek nincs sok helye a társadalomban, és szerinte diploma nélkül nem ember senki..

Szerintem ő és a megnyilvánulásai voltak eddig a TOPP. JA, és miközben füzögetett, akkor jött össze a barátnőjével...

2021. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is randiztam olyan orvostanhallgatóval, aki a buszon ülő hajléktalanra azt mondta hogy "ezek legalább télen megfagynak.."
2021. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!