Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, elvárás hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elvárás hogy a pasi minimum középosztálybeli legyen?

Figyelt kérdés
Azaz a mai magyarországon: minimum 500-600k-s nettó fizu, saját lakás, saját középkategóriás vagy céges autó, évi minimum 1x külföldi nyaralás, speciális alkalmakkor wellnessezés, 1-2 évente új iphone, prémium ruhák (boss, RL, lacoste stb).

2021. aug. 28. 12:27
A kérdező szavazást indított:
elvárom
nem várom el
nem várom el, de ha lehet ilyen pasit választanék
elvárom, és ez alatt nem állok szóba senkivel
elvárom, és én is hasonlókat tudok felmutatni
elvárom, nem tudok hasonlókat felmutatni
nem várom el, viszont én hasonlókat tudok felmutatni
nem várom el, nekem sincs semmim
egyéb
Vajna Tímea vagyok
23 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanezeket fel tudod mutatni akkor nem nagy elvárás, de ha a pasin akarsz élősködni, lehúzni anyagilag az nagyon gáz.

Én nem várok el ilyet egy férfitól, csak azt hogy legyen munkahelye és meg tudjon élni önerőből.

2021. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy csak szólok hogy a boss inkább egy normális alap márka, nem prémium. A ralph Lauren meg max amiatt prémium mert folyton szarrá megy, ergo egyfolytában veheted az újat, de semmiképp nem prémium, inkább a gazdag emberek fast fashionje.

A nők egyébként nem várják el, vannak akik csóróbb környezetből jönnek, nekik elég a kevesebb is. De azt ők is elvárják hogy haladj valamerre az életben. Akik még gyerek koruktól kezdve megkapták ezeket a dolgokat azok nyilván nem adnak belőle lentebb, nem fogják egy Havanna úti lakótelepi lakásban enni veled a csirkefarhátat meg a krumplis tésztát. Ez részükről elég logikus.

2021. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

" ők is elvárják hogy haladj valamerre az életben "


ez a másik, amit megfigyeltem, hogy elvárja szinte az összes, hogy haladj az életben, ők meg csak élvezik majd a javát. Ezt látom rokonságban, baráti körökben mindenhol.


boss pedig prémium(abb) márka.

2021. aug. 28. 12:38
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Na még egy megkeseredett lelki szegény pasi aki azt gondolja minden nő a pénzre megy. Élj ebben a tudatban akkor. Majd így hamar agglegényként találod magad 40 éves korodig. Gondolom a belső tulajdonságaid is ilyen szegényesek.
2021. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
A felsorolásodban több dolog is szerepel, ami az én értékrendembe nem fér bele és szükségem sincs rá. Nem középosztálybeli bevételből élünk, hanem fölötte, de ezek egy része a buta proliknak van kitalálva, akik elhiszik, hogy ezektől a státuszszimbólumoktól majd többet érnek, mint mások. Előbb várom el az értelmiségi létet, mint az új mobilt évente.
2021. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Ennyi lelki nyomorék van ezen a fórumon aki a lutasàgàból adódó nyomorát külső tényezőkkel igazolja.

Magadban keresd a hibát.

Szerinted hány % tud ilyen anyagi körülményeket felmutatni? Kb 20.

És a többi mind szingli?

Krvára unom már ezt a sok picsogást.

2021. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem. Sőt amikor ismerkedtem össze jöttem a párommal munkanélküli volt. Nagy dolog.

Jah és kocsija sincs,meg jogsija sincs autóra.

Kit érdekel?

2021. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
A figyelmes, értelmes, normális pasi az elvárás, lehet neked akármennyi pénzed ha ez nincs meg.
2021. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Talán nem olyan nagy elvárás hogy haladj valamerre az életben. Szerinted egy nőnek milyen ha bevállal egy/két/három gyereket, otthon marad velük, a pasi meg nem tudja/akarja eltartani. Volt már pár ilyen kérdés itt gyakorin. A csaj nem költhet semmire se mert a proli pasija nem engedi: fogászat, egészséges kaja, havi ötezer forint kondibérletre, sampon? Ugyan minek, a pasi erre sajnálja a pénzt és ő keres mert a nő éppen most szült... Az ilyen nőnek tönkre megy az élete és az egészsége is, de persze a gyerekének is. Talán nem lehet nekik felhánytorgatni hogy egy kicsit nagyobb anyagi biztonságot várnak el.

2-es voltam. Ja és a boss az pl a németeknek olyan mint nekünk egy HM alapdarab. Filléres tétel nekik, csak annyi hogy jobban bírja. De nekünk itt a balkánon be kell érnünk a selejttel mert csórók vagyunk.

2021. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
71%
Szerintem akik ilyen kategóriájú férfit keresnek, nem feltétlen a pénzre mennek rá. Anyagi biztonságot akarnak. Főleg ha vele terveznek családit alapítani, nem árt ha van tartalék
2021. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!