Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak miért nem szeretik felvállalni, ha sokkal fiatalabb barátnőjük van?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 20 év vagy annál nagyobb korkülönbségre és arra, hogy ha a férfi független. Ilyenkor mi oka van annak, hogy nem vállalják sokan nyíltan a kapcsolatot?

2021. aug. 28. 16:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Otthon van, ki mossa a sz.. ros gatyáját, vagy a melótól a buszmegállóig akad neki más balek is. Én ezt tudom elképzelni.

A többi ócska duma, láttam én már agyilag gyerek negyvenes nőt is, aki bulikázni jár meg táncoslány öltözékben dolgozni, hátha ma is megtapogatja a Béla. Az ilyen paliknak az sem kellett többre. Pont ugyanannyira becsülik az összes nőt-semennyire... Ez nem korfüggő.

2021. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!