Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett dühös a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett dühös a volt párom, ha már együtt sem vagyunk és nem tartozok neki elszámolással?

Figyelt kérdés

Véletlenül össze futottam a volt párommal (nő). Kb. 1 hónapja mentünk szét. Kérdeztem mi újság vele, van e már valakije, aztán nevetve mondta, hogy igen 2 is. Utána mondja, hogy tényleg van, mondtam, hogy akkor sok boldogságot. Ezt követően hívott engem barátom (ferfi), mondtam hogy később beszéljünk mert most nem jó és leraktam. Erre ő feldühödve mondja, hogy mi az hívott a nőm, már ilyenkor sem vagyok meg nélküle majd elküldött a fenébe és elrohant.


Ha van pasija és nem érdeklem akkor miért háborodik fel? Egyébként azt mondták nekem, hogy valószínűleg ő személyiség zavaros.


2021. aug. 29. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Mert nő, mit vársz?
2021. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Bolond szuka, ilyen az összes. Ne próbáld megfejteni, csak beleőrülsz.
2021. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%
Nekem olyan volt egyszer, hogy miután szétmentünk nem vettem fel neki a telefont, erre olyan ideges lett, hogy letiltott mindenhol. Persze ezt úgy, hogy előtte Ő dobott ki és Ő mondta, hogy soha többé ne beszéljünk. Ki érti ezt? Hülyék nagyon.
2021. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Na itt is ez a szukázós elmebeteg...
2021. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!