Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel ünneplitek/ünnepeltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ünneplitek/ünnepeltétek az évfordulótokat?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Mi a féléveset egy jó nagy adag balhéval...

Megbeszéltük, hogy a kövi félévesnél (azaz egy éves évfordulora)majd mást kapok :)

Hát kíváncsi leszek mi lesz köztünk:)


Én alapvetoen ugy ünnepelném amugy, hogy az elso randi helyre vagy ilyesmire mennék vissza. Csak épp mi nem randizva jöttünk össze.

A többi személyes

Első nap kaptam egy üveg vizet, szomjas voltam és így beálltunk egy benzinkútra.

Aztán mikor a kapcs elején találkozgattunk, megesett, hogy mondtam neki, h bemegyek a kútra kártyát tölteni ott találkozzunk. Mire kijöttem a bejárat előtt várt szemtől szemben. Jókis meglepi volt hogy keresnem sem kellett hanem ott állt elottem a kocsival szemtol szemben ahogy pont kiléptem:)

Meg olyanokat csinált, mikor jött értem, ahogy mentem felé, kézifékes kanyarral beállt elém, hogy szálljak be:)

Vagy pl mikor egy nagy balhe után kibékültünk es találkoztam vele es várt a szokásos helyen a kocsival mindketten a balhé után először látva ujra egymást, ahogy megérkeztem a kocsihoz, pont a számunk ment a kocsiban véletlen a rádioban:)

Meg sok sok ilyen apróság szórakozás volt kocsival


Es nagyon sokáig a környéken találkoztunk, mert nem adtam ki a lakhelyem.


Szóval valami ilyesmit képzelnék el amugy első évfordulora nálunk, hogy ott várna a kúton esetleg egy hatalmas virággal, vagy olyasmivek ami azt jelentené hogy bőven szorosabb azóta a kapcsolatunk és még mindig együtt még mindig jön elém/értem de már nem ismerkedési fázis es nem egy üveg vizet kapok :D, hanem annál már sokkal több és komolyabb :)♡

2021. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Juj vmi rosszat írtam volna...?
2021. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Nem írtál semmi rosszat, de nem is értem miért kell leszavazni a másik válaszát.
2021. aug. 29. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

Pláne hogy lepont az megy de nem írnak...

Akkor ird te hogyan jöttetek össze, mik azok a plusz élményeitek amik olyan melegséggel töltenek el, hátha ahhoz ki lehet találni valami passzolo évfordulós dolgot :)

2021. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Szakítással.
2021. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvittem pizzázni.


Előző héten szóltam neki, hogy vegyen ki egy nap szabadságot, mert elviszem ebédelni.

Aztán előző este mondtam, hogy úgy készüljön, másnap korán kelünk. Hajnalban költöttem, mondtam készülődjön mert itt a taxi fél órán belül. Hála a fapadosoknak, reggel fél 9-kor már leszálltunk Milánóban, ebédre persze pizza volt, ahogy megígértem, és éjfélre már otthon is voltunk.

2021. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!