Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény 27 év korkülönbséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény 27 év korkülönbséges párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
20/L és 47/F
2021. szept. 1. 09:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
39%
Működhet.
2021. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Én biztos nem jönnék össze senkivel ilyen nagy korkülönbséggel. Nem túl működőképes egy ilyen kapcsolat hosszú távon
2021. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sok lenne a korkülönbseg.
2021. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 cseppszi ***** válasza:
35%
Sok országban működik, nálunk nem túlságosan jellemző
2021. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem működhet, nem elsősorban a kortól függ. Ha megvan az összhang, a szeretet, a kölcsönös tisztelet és megbecsülés, és hasonlóak az igények az élet legtöbb területén, akkor működik.

Az azonos, vagy hasonló korú pároknál sem a kor a döntő, hanem a többi.

2021. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%

Szexben sokkal sokkal jobb.

Ha egzisztenciát nézünk, és gondolkodásmódot nem biztos. Bár sok függ a partnereken.

2021. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
A két emberen múlik, láttam már hasonló korkülönbséggel kapcsolatokat működni, de arányaiban annál sokkal többet ami zátonyra futott. Azért majd' 30 év korkülönbség már egy generációnyi, elég sok.
2021. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
17%
Ha egy ilyan nagy korkülönbségű kapcaolatba belemész, gondolom nem annak a híve vagy hogy egy életre elköteleződsz, és ezzel nincs is semmi baj.Te is tudod, hogy ebben kb lehet egy jó 10év. De az egy nagyon jó 10év lehet, miert ne:) hajrá
2021. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%
#7: nem rosszabb az arány, szerintem. Az azonos vagy hasonló korú kapcsolatok döntő többsége, a házasságoknak is több mint fele válással végződik. Ez nem korkérdés.
2021. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
36%

Még tervebne sem voltál mikor már rég kefélte a nőket. :D


Szerintem ilyen nagy korkülönbség esetén az egyik fél mindig beteg, a másik meg kihasználja ezt.

Igen, itt neked van valami betegséged, a vén kecskék meg a legyet is reptében.

2021. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!