Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Jártatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Jártatok már nálatok izmosabb, erősebb lánnyal?

Figyelt kérdés
Mit sportolt a lány? Meddig tartott a kapcsolat? Mennyire volt izmos a csaj?

2021. szept. 2. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg is járunk. Sok sportágat kipróbált korábban, úszott, versenytáncolt, röplabdázott, mikor megismertem, azt csinálta, amit jelenleg is: futott meg kondizott. Nem tudom, mi a jó válasz arra, hogy mennyire izmos. Nem nagy az izomtömege, viszont nagyon alacsony a testzsírja mellé, ezért kb nincs rajta egy deka fölösleg, nem zömök a teste, szép formák, feszes test. Az izomereje sem nagy, nem nyom ki 70 kilókat, de az állóképessége brutál.
2021. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azért kifulladok 10 kmen belül és van rajtam háj szóval puhább a testem :D
2021. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És ?
2021. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mit szamit ez?
2021. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
majd jól elver az asszony
2021. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát neke volt nagyon régen kajakos bnőm, de szőrnyű volt vele ágyban.

Semmi gyengédség, finomság nem volt benne, csak a darabos kemény mozdulatok. Szét is mentünk két hét után, pont ezért.

2021. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!