Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kapcsolatfüggés? Mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapcsolatfüggés? Mitől alakulhatott ki?

Figyelt kérdés

Akkor érzem jól magam ha van valakim. És nagyon könnyen szerelmes leszek. Konkrétan első randi végén már szerelemmel tudok bújni az adott férfihoz ha szimpi volt.

18 évesen kerültem először kapcsolatba, nem is érdekeltek előtte annyira a pasik. 1 évet voltunk együtt és ahogy szakítottunk azon voltam, hogy találjak valakit. Pár hét alatt meg is lett. Azóta 1x se voltam szerelmes és 1x se volt pár hónapnál hosszabb kapcsolatom, de folyton volt valakim. Annak ellenére, hogy nem voltam szerelmes, jó érzés volt valakihez tartozni, bújni stb. A szex annyira nem mozgat meg olyan férfival akiért nem vagyok oda, de az is volt.

21 éves vagyok, de az elmúlt öt évben talán 2 hónapot ha voltam összesen szingli.

Most 3 hete nincs senkim és már hatalmas szeretethiányom van. Ugyanakkor szeretnék ezen változtatni és nem mindenáron belemenni egy kapcsolatba.

Privit nem kérek, köszönöm.


2021. szept. 2. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Jó, kissé zavaros, az elején nem szerelem szerelemre gondolok, hanem olyan nem is tudom mire. Kémiára?
2021. szept. 2. 20:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, nekem is hiányérzetem van, ha nincs senki, akihez tartozhatnék kölcsönösen. Ilyenkor teljesen energiátlannak és motiválatlannak érzem magam.

Gyerekkorhoz, szülőkhöz köthető általában. Majd megyek pszichológushoz is később, hogy kiderítsem, miben gyökeredzik ez a dolog nálam.

2021. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem érdemes erről beszélgetned pszichológussal ha megengedheted, ha nem, akkor meg könyvet olvasni róla és tudatosan fejlődni, mert szerintem simán lehet, hogy a kapcsolataid pont azért mennek tönkre, mert nem azért vagy a sráccal, mert ő kell, hanem mert kell valaki. Márpedig azt az ember megérzi, hogyha nem szeretik, csak csimpaszkodnak rajta. Én is most szakítottam egy ilyen sráccal és barátok maradtunk, ami miatt még mindig hívogat, ha épp egyedül érzi magát, még akkor is ha munkaidő van...szóval így jaaa, az ilyen totál nem egészséges szerintem. Igenis mindenki legyen képes egy kicsit egyedül is lenni!
2021. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
3-as vagyok, amúgy minden ilyesmi probléma a szülőktől jön, kötődési zavar alakult ki benned, mert a szüleidtől nem kaptál mondjuk rendesen szeretetet, vagy pont hogy túl sokat adtak meg, nem engedtek el, stb. sokminden lehet, de vagy ez, vagy önértékelési probléma, hogy kell a megerősítés mindig valaki részéről, hogy kellesz neki.
2021. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!