Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem ízléstelen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ízléstelen ha nyalják falják egymást a szerelmesek a termál medencében?

Figyelt kérdés
A csaj bújt a pasihoz, csókolgatta. A pasi meg lent matatott a lába között. Csoda hogy nem dugta meg a csajt mindenki előtt.
2021. szept. 4. 00:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
19%
Sztem js jo medenceben dugni
2021. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
95%
Szinte minden sűrű vízű termálmedencében akad ilyen párocska, akik próbálnak nagyon semleges arcot vágni, mintha lazulnának. Fél méterre tőlük meg gyerekek búvárkodnak (mert persze nem szólnak, hogy a kiírás szerint nem mehetnek be) és öregek pletykálkodnak zubogtatva a fájós derekuk. Szerintem is elég gáz, de hát keveseknek jut otthonra jakuzzi és túl nagy a kísértés. És elég sok mindennel tele van nap végére az a víz. Szóval abszolút undorító belegondolni, de bízzunk a klórban és éljen a strandolás :)
2021. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
42%
Én ha ilyennel találkoznek, azért is elordítanám magam,hogy kfélnek. Az utánna való következményeket meg zsebretehetik 😂😂
2021. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is volt ilyen...mondjuk dugas azert nem, az csak toban. en nem tudnam ugy csinalni, hogy ott vannak tolem par meterre.
2021. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
57%
Lehet velem van a baj nő létemre, de engem nem zavar. Egy kis szín az unalmas hétköznapokba.
2021. szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
61%

Mi mikor voltunk termálfürdőben, akkor szorosan ölelkeztünk és csókolóztunk a vízben, meg persze a férjemnek állt is rendesen.

De sosem szexelnénk vízben, főleg termálban, irtó fertőzésveszélyes.


Helyette felmentünk a szobába aztán tusi után ott már nyugodtan szexelhettünk :D


Körülöttünk a többi fiatal nyalta-falta egymást ugyanúgy, szerintem ez már csak ilyen :D nemsoká már babával megyünk, véget ért a mézeshetek, kihasználtuk amíg tudtuk :)

2021. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
59%

16

Igazad van!


Dug a franc termálvízben. Undorító mocskos fúj.


De azért a TENGERBEN kipróbálnám. A Balcsiban nem, mert a partközelben ott is piszkos azért a víz.


És úgy próbálnám ki, hogy max. delfinek nézelődnek, nem mások. Nem vagyok magamutogató.


De tőlem aztán mindenki azt csinál, amit akar, nekem aztán attól nem lesz bajom, hogy néhányan megúsztatják a hímivarsejtjeiket az agyon klórozott vízben.

2021. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
29%
a másik, hogy nem félnek a gombás fertőzéstől? Viszketni fog a nuni.
2021. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
19%
Jaajjj, tőlünk nem messze is volt ilyen pár. Én csak irigykedtem, mert legszívesebben ugyanazt tettem volna, csak tartottam az ilyen besavanyodottak rosszalló tekintetétől mint a kérdező is...Tehát maradt csak a közelbújás, és a sugdosással fantáziálás, mi mindent lehetne csinálni a medencében :)
2021. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
67%
19 igen.. pancsi közben meg véletlenül ondó megy a szemedbe vagy a hajadba. :DD Dehát ja te akkor is csak irigykednél, hogy ez a te ondód is lehetne, de nem az..
2021. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!