Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nevezik sokszor sugar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevezik sokszor sugar kapcsolatnak azt is, ami nem az?

Figyelt kérdés
Egyre többször hallom, hogy házas emberekre mondják, hogy sugar kapcsolatban élnek. Ezt pusztán arra alapozva, hogy nagy a korkülönbség. Közben az ilyen kapcsolatokban sokszor nem is a pénz dominál. Ha pedig mégis, akkor is házastársakról beszélünk, nem pedig prostitúcióról. Szintén sokan megbélyegzik azokat a lányokat is, akiknek idősebb szeretőjük van és a férfi nagyvonalú a lánnyal. Ezt se nevezném sugar kalcsolatnak, hiszen nem az a szint, mint amikor a lány direkt olyat keres, aki pénzeli és mindegy neki kivel fekszik össze. Én magam is furcsállom a valódi sugar kapcsolatokat, de az is zavar, hogy már divat minden nagyobb korkülönbséges és/vagy anyagi különbséges kalcsolatra ráaggatni ezt a jelzőt.

2021. szept. 4. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Az emberek tudatlanok és a legtöbbjük el sem tudja különíteni mi a szexuális és mi az érdekkapcsolat.
2021. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Ránk is mondták már. :D

Pedig sose volt milliomos a férjem, megélünk, jut is amire kell, de ennyi.

Mindezt azért, mert 12 évvel idősebb.🤣

2021. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre a nagyobb korkulonbseggel lévő kapcsolatoknal a férfi általában sokat ad. Ehhez jön még hozzá, hogy sok esetben iskolazottabb és jobban is néz ki mint pasi fiatalabb parjanal. A mozgató rugó itt férfi reszerol: büszke a nője fiatalsagara. No reszerol: a korosztalyaban nem kapna még azt a szintet amit az idősebb ferfikepvisel.
2021. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!