Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért él valaki együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él valaki együtt egy idősebb alkoholistával?

Figyelt kérdés
Most én konkrétan olyan szituációt kérdezek, amikor még semmi közös nincs, se gyerek se lakás, se 30 együtt töltött év. Mondjuk legyen a nő átlagos, vagy inkább szép a ffi meg kb 10 évvel idősebb lepukkant masszív alkoholista. Nos.. miért vannak együtt ezek a nők ilyen pasikkal?

2021. szept. 4. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik a nő önbecsülése, lelkileg sérült.
2021. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Miért is foglalkoztatna miért vannak egyesek másokkal? Egyéni szocprobléma. Hol érdekel? Téged ez miért érdekel? Tetszik a csaj?
2021. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És te miért válaszolsz arra amit nem kérdeztem?


Ha úgy írtam volna ki, hogy azt hidd nő vagyok és mondjuk a barátnőm és féltem a pasitol akkor is "minek szólok bele…?"

Ha a lanyomrol lenne szó " minek aggódom túl…?"

Most azt hiszed ffi vagyok akkor még biztos "tetszik a csaj"

Éppen ezért szándékosan nem írtam konkrétumot és a kérdésemre várom a választ, a körítés nem kell.


Köszi, hogy benéztel. Megy a piros kéz.

2021. szept. 4. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Jajj, de rossz nekem.... :,,(
2021. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy rocksztar.

Csak a rosszat irod rola, igy mittudomen. Mondjuk van stilusa, dogleszto a nezese, okos, jokat lehet vele beszelgetni, de alkoholbeteg, az, hogy idosebb, meg pont mindegy.

2021. szept. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok, legyen egy rocksztár. :) De az akkor okés úgy ha közben meg amúgy egy suttyó, pias?
2021. szept. 5. 06:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Okes, mert a no odavan a tobbiert, nem suttyo neki, hanem vagany. A pialas a csomag tartozeka.

Amugy no vagyok, nem ilyen a pasim, de erteni velem.

2021. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ez a lehetőség számomra is abszolút érthető. Ha magamból indulok ki, akkor viszont csak max a késői húszas eveimben lenne elég az, hogy valaki "rocksztár" utána már nem, de kinek mi.
2021. szept. 5. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Valoban, en is fiatalon szoktem el kelet-nemet neonacival a szep szeme miatt, azota lehiggadtam. De probaltam ravilagitani.
2021. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!