Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiról aki havonta jár kozmetikushoz? Szemöldök formázásra, arctisztításra, pedikür-manikür?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 22:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
14%

Ez a férfi túlzásba viszi! Ezek olyan dolgok, amiket túl gyakran csinál, és meg tudná csinálni magának! Most számoljuk már össze..


Szemöldökszedés, formázás 2000(ez az egy, amit sokan nem tudnak megcsinálni maguknak rendesen)


Arctisztítás 10000


Pedikűr 10000


Manikűr 3-5000 attól függ, mit csinálnak vele.


Plus szoli, alkalmanként kb 600.


A pasi 30at költ csak ezekre, amiket magának is meg tudna csinálni, és ezek közül egyedül egy fontos, a szemöldök. Számoljuk össze időben is.


Szemöldökformázás fél óra. szoli fél óra(öltözéssel), arctisztítás 1-2 óra, manikűr fél-1 óra, pedikűr 1 óra. és ugye még odautazik a helyekre, meg hazajön.


Mani pedit biztosan egy helyen csinálják, már buktam vele egy délutánt, hazaér este.


Szemöldököt borbélynál csinálnak jól, külön hely de ha kozmetikushoz jár, akkor legalább egybe megy az arctisztítással, és bukok egy újabb délutánt vele..aztán ott a szoli, csak egy órával ér haza később. Most ha mellé

kondizik is heti kétszer, vagy háromszor, akkor már megszívtam és alig látom. Menjen haza és közös filmezés közben reszelje le a körmeit meg a bőrkeményedését..

2021. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
66%
Igényes férfi. Persze itthon a sörhas meg a pörköltszaftos trikó az igazi férfi ismérve. XD
2021. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon helyes. Több ilyen férfi kellene!
2021. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
29%
Azt írtam, hogy megvetem az ilyet, erre törölve lett a válaszom. Akkor csak dícsérni lehet?
2021. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
79%

24.


Miért veted meg, mit árt neked? Komolyan kérdezem.

2021. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
6%
24 vagyok. Leírtam a véleményemet. Nem tehetek róla, megvetést érzek az ilyenek iránt és nem tartom férfinek. Miért írjak mást, ha ezt érzem?
2021. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
83%

26.


A miértre voltam kíváncsi.

2021. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
nem erdekelne, tegye azt mindenki ami boldogga teszi. nekem nincs erre penzem, de ha neki igen, egeszsegere
2021. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
24%
Mrt bu zisnak tartom. De ezt úgyis törölni fogják. Az ilyen pasi a szememben inkább nő. És én nőként nem tekintem férfinek.
2021. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
17%
Ez egy propaganda megint, kinyitom a tv-t az ujabb filmekben a feher fohosnek csak szinesboru baratai, kollegai vannak (nem Bronxban el), ami nagyon hiheto. es valaki mundig tuti biszex vagy leszbikus a tortenetben. E nelkul ma mar nincs filmkeszites, oruljunk a metroszexualis ferfiak terjedesenek akik tobb idot toltenek a furdoben, mint mi. Ja es nem csak elhanyagolt porkoltszaftos ferfi van vagy egy onimado divatorult.
2021. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!