Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha leírom egy nőnek ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leírom egy nőnek ezt az ismerkedés elején, hogy félek az aranyásóktól?

Figyelt kérdés
Nem mindennapi vagyonom van, de félek, hogy a nők csak kihasználnának. Pár napja ezt elmondtam annak a lánynak, akivel ismerkedek. De ő mondta, hogy furcsálja ezt, mert ha tényleg tartanék tőle, akkor nem mondtam volna el neki.
2021. szept. 6. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg érdekes. Én ha félnék tőlük, inkább titkolnám a vagyonom, amíg nem ismerem meg jobban a lányt.
2021. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha megtetszik valaki elvakultan fogsz dönteni...

Sajnos én is így jártam egy férfivel, aki azt mondta amit hallani akartam.. beleszerettem és eljött az ideje, hogy odaakart költözni hozzám.. valaki figyelmeztetett, hogy fenn van egy társkeresőn.. amikor hozta a cuccait zárt kapukat dönthetett! Nagyon megalázott és dühös voltam... Soha sem gondoltam volna, hogy valaki ilyenre játszik...

Azóta nem bízom senkiben..

Egyedűl élek elszigetelve mindenkitől annyira megviselt..

Nem hiszem hogy valaha bízni tudom újra!

2021. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Tehát félsz az aranyásóktól, de már az ismerkedés elején a vagyonoddal kérkedsz. Hát, ahogy érzed.
2021. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Az elképzelt vagyon nem számít ám!
2021. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet oszinte voltal de ez a masiknak furcsa es degrodalo. Serto mert mar eleve feltetelezed hogy o is az.


En ha ismerkednek nem mondanam el hanem megismernem. Aki szerelmes azt nem erdekli a masik vagyona.

2021. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

2-es vannak ettol neccesebb csalodasok is. Szerencsed volt mert nem is tortent semmi.


Szerintem nem kene kizarnod az életedből a szerelmet.


Tenyleg vannak olyanok akiknel megértem hogy egy jo par evig ezt gondoljak amit te, de azok az emberek fenyevekkel neccesebb dolgot tapasztaltak meg. Ott nrm is csodalom hogy jobb érzés neki egyedül. De az ilyen emberek is idővel megtalaltak az igazi szerelmet ami soha nem bántana, soha nem csapna be es soha nem hasznalna ki es soha nem tenne tönkre.

2021. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
* Ott nem is csodálom
2021. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a csajnak.
2021. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül a pénztől, minden ismerkedésnél figyelni kéne ezekre:


Első lépés: Ne beszélj folyton a vagyonoddal, ne villogj vele, ne panaszkodj, semmi. Normális ismerkedésnél ez fel sem merül.


Második: Eleve ne olyan lányokkal ismerkedj, akin látszik, hogy elvárja a kényeztetést, vagy mondja hogy milyen autókra bukik, mennyit szeretne költeni erre-arra. Ezt egy normális beszélgetésen belül is ki tudod tudakolni anélkül hogy konkrétan rákérdeznél.


A legfontosabb: Ne legyél naiv,de ne is legyél paranoiás. Neked kell elég jó emberismerőnek lenned, hogy ismerd a nonverbális jeleket, figyelj arra amit a másik mond, stb. Csak azt használják ki aki hagyja, és nem veszi észre. Inkább ezen a részén dolgozz egy kicsit. Nem tudnak kihasználni ha határokat szabsz, és azt be is tartod. Nem tudnak kihasználni ha nem vagy kétségbeesett és nem akarsz minden áron felszedni/lenyűgözni valakit.

Akkor használnak ki, ha mindent odaadsz, és nem veszed észre hogy semmit sem kapsz vissza. Ha a másik fél is ugyanúgy igyekezik, belerak a "kapcsolatba", ugyanúgy érdeklődik irántad mint te, akkor már hitelesebb.

2021. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én is azonnal megszakítanám a kapcsolatot ilyen emberrel. Nem kell nekem senki vagyona, de kell a francnak olyan férfi, akivel fagyizni sem lehet elmenni, mert ez alapján is csak annyit gondol rólam, hogy megint lehúztam 250 forinttal.
2021. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!