Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire igaz, hogy van aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire igaz, hogy van aki nem bírja elviselni ha tükör van tartva eléjük?

Figyelt kérdés
A párom kedve szerint ignorál, lekoppint, amit mondok arra oda sem figyel. Én álljak mindig az ő rendelkezésére. Kipróbáltam hogy én nem válszoltam neki, én szántam rá alig időt. Egy napig sem bírta. Őt ez frusztrálja, rosszul esik neki stb. Mondom és szerinted akkor nekem hogyan esik amikor te teszed ezeket? Erre besértődött, hogy ő akkor nem ér rám, mert ő fontos ember, és lényegében hogy ő "több" mint én, és örülnöm kéne annak hogyha van rám ideje! Ooooo. Ez úgy nem semmi volt. Természetesen szakítottam. De hogy ennyire nem birja valaki ha tükröt tartanak elé... Jártatok már így?
2021. szept. 8. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Jártam már, nálam is szakítás lett a vége.

Kettősmércések éretlenek sokan sajnos. És hiába próbálsz empátiát, tapintatosságot bekapcsolni nála azzal, hogy bemutatod neki, hogy mit művel, még ő neki fog feljebb állni.

2021. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bizony. Egy nap nem kerestem, nem válaszoltam, már kaptam a sok üzenetet, meg a kombinálást.
2021. szept. 8. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
És nincs jó döntés, akár viszonzod, akár megemlíted neki, hogy ez nem jó, neki egyik se fog tetszeni :D
2021. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaja. Vicc. Meg ez a felsőbbrendűség, hogy te bármikor lecserélhető vagy, nem érsz annyit mint ő stb. Aztán egy napig nem kerestem, mint vmi kiskutya... de én meg tűrjem el ha napokig le sem... áhhh
2021. szept. 8. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Sokszor jártam így. Viszont van az a rettentően idióta embertípus is, aki csak hiszi, hogy tükröt tart feléd. Például aki csinál egy hülyeséget, amin te kiakadsz és számonkéred aztán jó dedós módjára elkezd téged is számonkérni bagatell dolgokért meg durcikázni, hogy jól megmutassa, milyen gonosz vagy vele, amiért megoldást keresel vagy szóvá mered tenni, hogy valami zavar.


TLDR: néhány embert szét kellene taposni, az az igazság, mert minden konfliktushelyzetben csak harcolni tud, pedig nem is arról van szó

2021. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Kettőtök közül még mindig te vagy a nevetségesebb, hogy ilyen bánásmód után vele vagy ugyanúgy.
2021. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem a szintjére kell süllyedni, hanem megmondani neki, hogy figyelj, eddig bírtam, hagylak játszani, csak mással. Közeledek lassan én is ehhez a ponthoz, szóval átérzem...
2021. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mo.-n ez jellemző.
2021. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es megmondtam! Szóltam neki. Semmi. Na ezek után gondoltam hogy akkor megnézzük ő mennyire birja azt amit másnak ad.
2021. szept. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!