Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számítsak az első randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak az első randin, meddig menjek a lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2-3 hete ismerkedek online egy lánnyal, akivel ha minden igaz, akkor ezen a héten fogunk találkozni (kimondottan randi céljából) egy olyan városban, ami eltér mindkettőnk lakóhelyétől (én az ország közepében, ő az ország keleti felében lakik, a város a pedig az ő lakóhelységének a megyeszékhelye). Logisztikai és időbeosztási okok miatt a megyeszékhelyen fogunk megszállni, mert egyikünk sem tud hazamenni este már nem járó tömegközlekedés miatt. A szálláson megszállás ötlete bennem merült fel, mert én máshogy nem tudom megoldani a dolgot, de ő vetette fel jönne ő is hozzám a szállodába, majd rögtön hozzátette, hogy "szex ne legyen az elsőn, az majd inkább a másodikon legyen". Előtte nem nagyon beszéltünk szexuális témákról, csak nagyon érintőlegesen, tudtommal mindketten szűzek vagyunk, neki ha minden igaz nem volt még sosem partnere, nekem csak 2 alkalmim volt, egyszer egy nálam idősebb férfival, és egyszer egy nálam picit idősebb lánnyal, ahol kb. csak a pettingig jutottunk. Szóval igazából két kérdésem lenne:


-1. Az anyagiakat hogy illene majd intéznünk? Eddig úgy állunk, hogy a szállást felesben, a rendezvény belépőjét teljesen ő állja. A rendezvény előtt tervezünk beülni valamilyen étteremszerűségbe. Mindkét helyen nekem illene állnom a fogasztást az etikett szerint, vagy csak az étterem volna az én "saram"? (a személyes találkozót én vetettem fel, első lehetőségnél nem ért rá, a mostanira ő hívott el.)

-2. A randin meddig lenne érdemes elmennem vele kézfogás, csók, ölelés tekintetében a bevezetésben írtak fényében? (A két alkalmim kívül eddig 2-szer volt randim 2 külön emberrel, a személyes találkozáson, illetve előtte nem került szóba a szex (közösülés) gondolata velük (egyik fél részéről sem), noha beszéltünk róla (vágyak, elképzelések... stb). Honnan fogom tudni, hogy szeretné ő ezeket (mármint a kérdésben említett dolgokat, mint csók, kézfogás, ölelés... stb? Mi lenne a "helyes" sorrend? Nem szeretnék tolakodó lenni. Milyen jelekből láthatom ezt?


19/F

19/L


(Bocsi, hogy hosszú lett.)



2021. szept. 12. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció. Ha így kezditek a kapcsolatot, nyert ügyetek lesz. Ne jeleket olvass meg minden, hanem beszélj vele.
2021. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Teljesen egyet értek az elsővel kérdezd meg szabad e vagy ha úgy van tudni fogod meddig mehetsz el.
2021. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1, #2: Köszönöm szépen a válaszaitokat. :) Szerintetek az jó lesz, ha a szexualitást, mint topicot megpróbálom majd valahogy felhozni, és közben rákérdezni a dolgokra? Vagy majd inkább a szálláson, mondjuk fürdés előtt rákérdezni, hogy esetleg szeretne-e egy közös fürdést, vagy sem (és mondjuk abból továbbvezetni? Vagy célszerűbb erre nyíltan rákérdezni? Vagy majd azt fogja mondani ő is magától, hogy szeretné-e a "dolgot"?
2021. szept. 13. 00:31
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Első randin mindenképpen csókold meg, és nehogy megkérdezd, hogy szabad-e, az nagyon gáz. A közös fürdés viszont jó ötlet.
2021. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Kérdezd meg tőle.


Nálunk első randin - ami szintén együttalvós volt - beszélgettünk egy csomót, mászkáltunk, majd aludtunk. Semmi csók, semmi szex nem volt, csak kézfogás, meg egymáshoz bújás a romantikusabb zene alatt.

2021. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!