Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? (KERJUK, HOGY)

Figyelt kérdés

Szoval a helyzet:

Buddhista helyen onkenteskedek angliaban es van itt egy csaj, aki lefekudt egy srac legelso napjan (a srac legelso napjan), ő mar nincs itt. Nekem sajnos karantenban kell lennem szerdaig, de tnap este beszelgettunk, 2 masik srac is ott volt (az ismerosei, haverjai), aranyos csaj, de viszont ha 3nal tobb szemely van jelen egyszerre akkor rohadt hulyen erzem magam, szorongok is (szoc szorongasom van es introvertalt vagyok) meg nehezen megy az angolul valo beszelgetes is. Mintha erdeklodott volna felolem, nem tom, viszont a fent leirt okok miatt nem hiszem h vonzonak talalt volna annyira pl fotelban amiben ult idovel a 2 srac fele helyeztene inkabb figyelmet, testhelyzete is olyan volt (addig ugy ult hogy felem figyelt jobban) . Ekkor meg nem tudtam hogy egy sraccal szexelt legelso napon.

Szoval a lenyeg, hogy szeretnek szexelni vele, ha ugy alakul.


Mit tanacsoltok? Csak adjam magamat es majd erzem ezt hogy mit tegyek?

Nem volt meg baratnom egyebkent.



2021. szept. 13. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem Buddha vagy Te, hanem buta!
2021. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint elfáradt és lefeküdt pihenni az asztal alá 🙂
2021. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A buddhistak mindenkivel szexelnek?
2021. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megjegyzes:

Nem vagyok buddhista es ő sem az. :D


Plusz ugy ertettem, hogy ha latom hogy vonzodik felem, erdeklodik akkor tovabb vinni eme dolgot, de ha csak baratok leszunk az is jo dolog. De nem eroltetni semmit sem

2021. szept. 13. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez még azóta sem oldódott meg?


Múltkor meg komolyat akartál.

2021. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!