Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eredetileg is ez volt a cél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eredetileg is ez volt a cél? ( részletek lent.)

Figyelt kérdés

Sziasztok, hosszú lesz és büszke se vagyok rá, de várnám a véleményeket!

40 feletti nő vagyok, csak kizárólag szexkapcsolatot kerestem. ( az okok lényegtelenek.) Többekkel találkoztam egy kávéra, és nyitva hagytuk a dolgot, hogy még egyszer összefutunk és meglátjuk. És akkor jött egy férfi, akinek már a fotójától is mélyebben vettem a levegőt, majd az első találkozókor azonnal tudtam, hogy őt akarom. Úgy tűnt, a dolog kölcsönös, eszméletlen jókat szeretkeztünk, és -úgy tűnt, hogy- mindketten azt kaptuk, amit kerestünk: frenetikus szeretkezéseket, rokonszenvvel, de komolyabb érzelem nélkül. De aztán változtak a dolgok. Én mondtam ki először, hogy ’ azt hiszem, beléd szerettem’, de azonnal, habozás nélkül jött a válasz, hogy ’én is szeretlek’. Ez után változott a felállás, találkozni változatlanul csak a szeretkezés miatt találkoztunk, de ettől kezdve már a telefon/email/sms is játszott. Egyre többet tudtunk meg egymásról, és kezdett egyértelmű lenni számomra, hogy a férfi nem egy jellemóriás: apró simlisségek, csúsztatások, állandó anyagi zavarok és érzelmi bizonytalanság, depresszív , majd felspannolt időszakok, borzasztóan rövid váltásokkal. Majd jöttek a kölcsönkérések. Eleinte ellenálltam és nem adtam kölcsön, viszont egyre jobban beleszerettem és egyre inkább próbáltam – szigorúan anyagiaktól mentesen- érzelmileg támogatni. Majd egyre több volt az olyan ’megbízhatatlanság’, hogy nem jött meg az ígért telefon vagy sms, lemondta a találkozót az időpont előtt 1-2 órával, napokig nem jelentkezett. Itt már egyértelmű volt, hogy ez a szerelem határozottan egyoldalú (ezt mondta a józan eszem) , de az érzelmeim egészen mást mondtak és mindig találtam magyarázatot minden eseményre.… Tökéletesen belezúgtam és nem tudtam kikeveredni a dologból, annak ellenére, hogy már lényegesen több bánattal és sírással járt ez a viszony, mint örömmel. És ekkor jött a következő kölcsönkérés… Zsigerből ezt is vissza akartam utasítani, de született egy őrült gondolatom: tudtam, hogy ha adok kölcsön és nem kapom vissza, akkor ez számomra annyira egyértelmű bizonyíték lesz, hogy azonnal ’kigyógyulok’ a szerelemből. Az összeg az én világomat nem rengette meg, ezért kölcsönadtam, majd konstatáltam, hogy a férfi felszívódott. Így utólag is azt mondom, hogy az elveszített összeg megérte: érzelmileg sokkal könnyebben éltem meg ezt a befejezést, mintha folytatódott volna az az érzelmi libikóka, amit átéltem. A kérdésem: szerintetek eleve ez volt a cél vagy csak menet közben jött ez a zseniális gondolat? Mert ha eleve ez volt a cél, akkor tudomásul veszem, hogy olyan mint a lottó: a szelvény ára szinte tutira kidobott pénz. De ha menet közben jött az ötlet, hogy a pénz többet ér, mint a tőlem kapott érzelem, odafigyelés, érzelmi, mentális támogatás, akkor még utoljára kibőgöm magam és átgondolom: hol futott ez a dolog vakvágányra, mit csináltam rosszul, hogy ez lett a vége?



2021. szept. 13. 19:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés elején biztosan nem adnék kölcsön senkinek pénzt. Ebből már lejön mit akar a pasi. Lehúzni. Mocskos jellemtelen tróger fajta.
2021. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#11: most tekintsünk el az én konkrét történetemtől: meddig tart az 'ismerkedés eleje'? És mi az az eltelt idő, ami után már adnál kölcsön? Én ezt valóban nem naptári napban, hanem eseményekben/érzelmekben mérném normál körülmények között is, most meg nem a 'kölcsönadás' volt a lényeg, hanem a másik fél reakciója... Arra kérdeztem rá, hogy szerintetek őt mi motiválta és nem arra, hogy 'érdemes volt-e' kölcsönadnom. (Mert szerintem igen.)
2021. szept. 14. 07:25
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a kölcsönkérés volt a fő szempont,de tuti nem volt beléd szerelmes.Ráakadtál egy széllelbélelt alakra.
2021. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#13:Igen, igazad van, el is fújta a friss őszi szél:)
2021. szept. 15. 20:55
 15/24 anonim ***** válasza:
Ez a férfi manipulátor volt az első perctől. Nem rontottál el semmit, csak még nem találkoztál pszichopatával ezelőtt közelről, és nem ismerted föl a jeleket. Megfigyelnek milyen vagy, és idomulnak. El tudják játszani a számodra ideális társat (egy ideig). Ezért szerettél bele. Más nő mellett másmilyen lenne. Most már hamarabb rá fogsz jönni, ha megint ilyennel találkozol. Elég sokan vannak.
2021. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig naiv vagy.

A pénz többet jelent, mint… és itt egy hosszú lista. Neki ezek nem értéket jelentettek, hanem nyűgöt. Alkalmazkodni hozzá, jól reagálni, lehetőséget adni, hogy ezeket a gondoskodó vágyaidat kiélhesd rajta.

Megegyeztetek, hogy csak szex, ami neki jó volt és kényelmes.

Aztán te kiadtad magad, ő meg kihasználta.

Igen, valószínűleg valahol menet közben jött rá, hogy nem annyira az a modern nő vagy, akinek mutatod magad és a másik éned nagyobb hasznára lehet.

2021. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

Én meg sosem kértem kölcsön ráadásul még a csajok piáját is fizessem... nem jó körökben mozgok úgyérzem :)


A kérdésre is válaszolva: szerintem a pasidon kivül senki nem tudja megmondani a választ, van minden eshetőségre ezer példa, kitudja nála mikor jött ez az ötlet, minden leirt mondat csak találgatás és általánositás.

2021. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#16: Köszi a választ, igen, vélhetően ez a mondatod a kulcs:' Neki ezek nem értéket jelentettek, hanem nyűgöt.' M már elengedtem, azért jutott eszembe a kiemelés, mert az új szeretőmmel alakulnak a dolgok, de itt ő az, aki szemmel láthatóan egyre közelebb szeretne kerülni hozzám. Nekem se esik nehezemre az egyre bensőségesebb érzelmek viszonzása, de messze nem azt a lángolást érzem, mint az előzőnél. Viszont elgondolkodtam, hogy hogyan lehetne ezt az új kapcsolatot úgy kezelni, hogy minél tovább működő legyen és egyikünk se sérüljön. (Most is mindketten csalunk és egyikünk se akar/tud válni, tehát muszáj, hogy legyenek keretek.) Még egyszer köszi.
2021. dec. 7. 09:58
 19/24 A kérdező kommentje:
#17: igen, nyilván nincs egzakt válasz, ő pedig az életben nem fog felbukkanni, hogy magyarázatot adjon. Mindegy is már, csak a továbbiak miatt foglalkoztat újra, mint tapasztalatszerzés. A körök, amiben mozogsz: ebben a történetben a pénz mint 'konfliktus generáló eszköz' játszott szerepet, nem mint 'értékmérő'. Önálló, stabil egzisztenciával rendelkezem,és kedzetektől nyilvánvaló volt, hogy nincsenek anyagi gondjaim. (az én szakmámban általában a mindennapokhoz eleget keres az ember.) Tehát akár ez is lehetett a cél kezdettől. A mostani kapcs-ban a pénz egyikünknek se probléma, csak ebben is fordított a helyzet: én magamat és a családomat tudnám eltartani gond nélkül, ő meg a fél várost. Szóval ez a konfliktus forrás tutira nem fog játszani.:) Itt igazából az otthoni dolgokat és a kettőnk közötti érzéseket kell ügyesen kezelni- ha már csalunk, csináljuk profin:(
2021. dec. 7. 10:07
 20/24 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy reagáltál.

Sokszor nem olyan válaszokat adok, amit a kérdezők hallani akarnak és elvétve fordul elő, hogy valaki intelligensen reagál rá.

Akár úgy, hogy átgondolja és elfogadja, akár úgy, hogy ellenérveket hoz.

Te vagy a napom pozitív csalódása.

Hogy ne legyek teljesen offtopic, erősen gondold át, még az elején!, hogy kell-e neked olyan szerető, akivel egy, vagy mindkét oldalról érzelmek vannak. A jelek szerint gyorsan találsz másikat. Ami egyben a megoldás is lehet, akár úgy is, hogy két szeretőd is lesz, akik tudnak egymásról, mert akkor kevesebb hely marad a kisajátítósdira.

2021. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!