Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nőt is megijeszt a 30+os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is megijeszt a 30+os férfiakkal való ismerkedés?

Figyelt kérdés

Konkrétan attól félek, hogy nem tudok róluk semmit, és veszélyesek lehetnek rám, vagy a gyerekemre. Annyi borzalom van a világon és szinte az összeset felnőtt férfiak követik el, és nincs rájuk írva kik ők, mire képesek, és nem is gondolom, hogy képes lennél annyira belelátni valakibe, hogy meg tudjam mondani..


Most(is) ismerkedek egy férfival, de már egy fél ingerült megjegyzésből arra tudok csak gondolni, hogy azért van egyedül, mert hirtelen haragú idegbeteg típus, olyan dolgon kapta fel a vizet, amin nem kellene. És még egy órája sem beszélünk, elismerte, hogy lobbanékony, de ennyi.. Van bennem egy félsz, folyamatosan a hibáikat keresem, nem bízok a férfiakban..Amíg 25 alatt voltak, nem volt ilyen bajom, akkor még mind kicsik, fiatalok voltunk könnyű volt. 25 alattiak ritkán okoznak nagy bajt, de most.. Úgy érzem, mintha elvakult férfigyűlölő lennék, aki vár arra, hogy megtalálja a kivételét.. nagyon nevetséges tudom, de valami kényszeres gondolat, hogy résen kell lennem, mert ha 30as férfi, akkor veszélyes, és olyanok a legjobb eshetőségek, hogy esetleg megcsal..


2021. szept. 13. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Jelentve!
2021. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez általánosítás! Egy két személy miatt mindanyiunkat egy kalapba raksz! Ez fáj!😟
2021. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Sok nő azért nem ismerkedik 30-as pasival, mert öregnek tartja őket, ezt nekem már elég sok nő mondta.
2021. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez anyaként szerintem természetes.


Barátnőmnek új párja van, egy éve vannak együtt, de eddig egyetlen egyszer sem hagyta magára vele kettesben a kisgyereket. (Mondjuk együtt nem élnek még, de komoly kapcs.de azert mindig ott van az a "félsz" egy anyában)

2021. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nincs olyan, hogy valaki 28-29 évesen még normális, aztán pár év múlva meg már egy aggresszív idegbeteg állat lesz, így a félelmed sem jogos. Valóban történnek szörnyűségek, de azért szerencsére közel sem az összes férfi problémás és még kevesebb az, akitől valóban van okod tartani.

Mitől alakult ki benned ez a félelem? Biztos nem ok nélkül érzed ezt. Saját rossz tapasztalatok vagy a környezetedből jön? Ha egyedül nem tudsz ezzel megbirkózni, lehet nem lenne rossz pszichológushoz fordulni, mert ez nem egy racionális dolog és amíg nem tudod kezelni, normális párkapcsolatod se lesz és az egyéb emberi kapcsolataidat is nagyon megnehezítheti.

2021. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Gizi hercegnő a piacra lépett. A herceg helyett egy férfi jött. Ez borzasztó! Eddig uralt mindent, de most......ajajajajaj......Gizi hercegnő fél. Hát hajrá. GIZI, VELED VAGYUNK!
2021. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván kamu, már megint valami pasi szórakozik, de elég vicces lenne ha ezt törölnék, miközben pénzéhesr.bancnőzni meg lehet, meg azon témázgatni hogy vajon mit tettek a tegnapi dunakeszi áldozatok hogy szegény férfinek nem volt más választása mint ölni. Meg a képzeletbeli megcsalós kamunál a nőt azonnal gyomronrúgásban (szerinte nevelésben) részesítő gennyláda szövege.
2021. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kimaradt a 25-30 közötti rész az életemből ismerkedés terén kapcsolatra, ezért érzem nagynak a váltást.


Nem kamu.. Ha férfiak belegondolnak, a nők, akikkel dolguk volt nem hívják fel egyből a lakásukra őket, meg nem mennek velük éjszaka parkba, hanem napközben nyilvános helyen találkoznak. Vajon miért? Vagy a hétköznapi életben, ha 3 férfi megy az utcán este, a nő fixen lesütött szemmel sétál el mellettük, hacsak nem a másik oldalra megy át(BP). Persze olyan helyen, ami nem forgalmas. Tudom, hogy mások is félnek, szoktam látni, bizonyos férfiak mellé nem ülnek a buszon. Vagy ha kívül ülnek, 30as férfinak senki sem szól, hogy hagyjon helyet, ne két ülést foglaljon, nő mellé viszont bekéreczkednek, vagy fiataloknak szólnak, hogy üljenek bentebb. 30+os férfiaknak nem. Sok ilyen van. Korábban is tartottam az idősebb férfiaktól, igen, a rengeteg rossz tapasztalat miatt, illetve a rengeteg hír miatt.

2021. szept. 13. 22:32
 9/12 cseppszi ***** válasza:
100%
Nem vagy kényszeres férfigyűlölő, csak hülye nyomikkal sodort össze a sorsod. Nyugi - a lobbanékony idegbetegekkel mások se szivesen ismerkednének és a gyerekemet se hagynám vele ott én se meg más se. Az hülyeség meg az idegbeteg lobbanékonyság azonban nem kor függő. Vannak kedves jó emberek 30 felett is, csak ők többnyire már foglaltak, mert ezeket szeretik el leghamarabb a nők :)
2021. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Hát bocsi, de nagyon beteg gondolataid vannak (és továbbra is pasi trollnak gondollak).

Nem korfüggő hogy ki a rosszarcú akiket kikerülünk. Azt se értem miért a félelem jele ha nem nézünk minden szembejövő szemébe, miért kéne? Én amúgy csak előrefele nézek, szemlesütve sose járkálok. Más nőket se szoktam így látni (legfeljebb telefonba temetkezve).

Az első randikat sem elsősorban a félelem miatt nem a lakásban bonyolítják, hanem mert a legtöbb nő nem fekszik le azonnal. Nekem volt jó néhány kalandom, én vittem haza pasikat, de jó emberismerőnek tartom magam, sose féltem egyik sráctól se, mindemellett azért csak akkor vittem fel fiúkat ha a gyerekem nem volt otthon. Ha mégis cserbenhagy a jó emberismeretem, legalább csak én legyek leszúrva. Ez is valahol óvintézkedés, bár ha féltem volna bármelyiktől is, úgy se viszem fel ha egyedül vagyok.

Baromira nem tudsz női aggyal gondolkodni 🙈

2021. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!