Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedik az a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik az a férfi, aki csak hülyít az ismerkedési fázisban?

Figyelt kérdés

Nők, ti mitől érzitek, éreztétek, hogy csak hülyít egy férfi, milyen jelekre figyeltetek fel?

Minden tapasztalat, történet érdekel.


2021. szept. 13. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt amikor gúnymosolyokat kaptam el rajta


Nem hivott el soha randizni hanem csak hozzamcsapodott ha pl mentem vasarolni, a legtobb amit tett iranyomba hogy elvitt automosoba mikor lemosatta a kocsit:D

Szoval alálkoztunk ugyan kb tizszer is de egy randink sem volt valahogy.


Allandoan arra akart motivalni h feljohessen hozzam(magához nem vitt volna el valahogy arra elfelejtett utalgatni)de szoval nem a megismerés, jo progik, fűzés, első csók, stb volt a celja hanem a lakásom igy hozzám sem ért egy ujjal sem. (Sem egy baráti vallsimi, oleles csok, kemia, semmi de ő feljönne..)


Szoval amig en azt vártam randink mikor lesz egyáltalan, addig ő meg azt hogy mikor viszem fel a lakasomra.


Aztan ahogy offoltam az meg se hatotta abszolut de annyira sem hogy beszoljon egyaltalan.


Aztan amugy azert tiltva nincs, de már van barátom azota es azert kozolte ha mégis meggondolom magam, hivjam irjak meg eleg gyakran irna ha en felveszem vele a kapcsolatot. Es még győzköd hogy de ő komolyan gondolta pedig nem voltak hatso szandékai:D


De azert az a gunymosoly vagy neha neha egy nem is beszolasa hanem inkább ironia az folyamat jelen van vagy előtör belőle most is. Mintha lenézne vmi kis senki nőcskének.olyasmi

2021. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz hülyítés alatt?

Átverésre? Azt pont, hogy nem veszik észre, ha jól csinálják.

Pl meredek dolgokat ígérnek kapásból, alig ismernek, de már költözhetsz hozzá, fizet majd mindent, nem kell takarítanod se főznöd, utazást és bulit ígér kapásból vagy nem számít hogy van-e gyereked, ő azt is elintézi.


Mind ezt úgy, hogy amúgy nem tettél semmit, csak vagy, mint nő, nem is ismer téged hogy ezeket a gesztusokat eléd kínálja. Nyilvánvaló, hogy valamire hajt az ilyen. De a fiatalok még bedőlhetnek ennek.

2021. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

El játsza a szerény pasit, és a kedves jó fiút.

De alamuszi nyuszi mindig nagyot ugrik.

Jártam olyan pasival aki el játszotta hogy ő szerény jó fiú közben meg tele volt titkokkal és játszmázott velem.

2021. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Férfi vagyok, hadd segítsek.:) Gyanúsan sokat ígérünk, ha túl szép, hogy igaz legyen, akkor általában tényleg nem igaz. Sok a duma, de ténylegesen nem teszünk semmit a nőért. Szóval bármikor megmásznám érted a Himaláját, de holnap nem érek rá találkozni 5 percre.

A másik, hogy a nagy boldogság mindig csak majd lesz, de valójában sose jön el. Megbízhatatlanság, pontatlanság, de amikor konkrét dolgok kellenek, akkor találunk kifogást. Érdemes figyelni az apró kamuzásokra is. Elköszönök 9-kor mert fáradt vagyok, de még éjfélkor is látod, h online vagyok a fakebukon. Ebben az esetben vélhetően több nőt is szédítek. Véletlenül elírom a neved (más nőnek akartam küldeni az üzit), vagy nem emléxem mit mondtál/írtál 10 perce (nem figyelek). Intő jel, ha belebonyolódik a fickó a hazugságaiba.

Hangsúlyozom, hogy nem feltétlen gazember minden férfi, ha kedves dolgokat ír, de bölcsen kell kezelni mindent, amíg nem biztos a kapcsolat. Az ilyen "elveszlek feleségül" meg "elviszlek nyaralni Párizsba" látatlanban jó eséllyel kamu. Aki idősebb 13-nál és elhiszi, az meg is érdemli, nem kell sajnálni. Nehezíti a helyzetet, hogy pl én szédítettem már nőt úgy, hogy semmi komolyat nem akartam, de olyan is volt, hogy nagyon szépeket ígértem, és be is tartottam az ígéreteimet, azaz nem kamuztam, tényleg volt rózsakerti romantika, nyaralás, holdfény, meg a többi. Szóval biztosra nem tudhatod, de azért érdemes vigyázni.

2021. szept. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4!

Annyira sokat nem segitettel, mert leirtad, h vagy kamuznak vagy nem kamuznak. Ezt eddig is tudtuk 😅

2021. szept. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Pedig leírta, nem is rosszul
2021. szept. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha jól néz ki a férfi, úgysem ismered fel még a legegyértelműbb jelekből sem. Ha nem néz ki jól, akkor meg eleve nem akarsz tőle semmit.
2021. szept. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

5# Mégis újra és újra bedőlnek emberek. Akkor ezek szerint mégsem tudtátok ;)


De hogy ne offoljam a kérdést: érdemes azt megnézni, mit mond az adott illető és mit tesz. Ha a kettő nincs összhangban, na azt hívják (többek között) hülyítésnek.

2021. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nagyon jól írtad, 8-as. Hajlamos vagyok túl jóhiszemű lenni, viszont a korábbi csalódások megtanítottak egy fontos dologra, miszerint csak a tettekre kell figyelni, mondani/írni bármit lehet.

A 3-as válaszolóhoz hasonlít az esetem. Kedves, szerény jó fiú (vagyis annak adta magát), de a tettei és a szavai ütötték egymást. Nem jártam vele, a szexig sem jutottunk el mert kihátráltam, ahogy gyanút fogtam. De közben kicsit mérges is vagyok magamra, hogy még hamarabb is felfigyelhettem volna, mert biztos így is jókat szórakozott rajtam és a naivitásomon.

2021. szept. 14. 09:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszólogat, henceg, elfelejt, ilyesmik
2021. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!